Recenzia JBL T110: Pro každého co chce za málo peněz, kvaltní zvuk

Recenzia JBL T110: Pro každého co chce za málo peněz, kvaltní zvuk

Ultralevné sluchátka v podání JBL. Kdo tuto značku zná, ten ví, že i za tak nízkou cenu se vyplatí zbystřit pozornost. Je to nástupce modelu JBL 100, který hrál velmi dobře a v odborných kruzích získával uznání. Toto je rovněž plastový model, díky čemuž jsou sluchátka lehké a nejsou náchylné na vypadávání. Na výběr jsou opět tři velikosti náušníků.
Sluchátka jsou určeny i na telefonování. Ovládací prvek je na pravém kabelu. Je zde ale pouze tlačítko pro přijetí hovoru nebo spuštění hudby. Mušle už jsou větší, avšak ne nějak dramaticky. Kabel je plochý a téměř vůbec se nezamotává. Při mušlích má speciální pohyblivý prvek na snižování tlaku v ohybu. Konektor nemá doplňkovou ochranu kabelu. Výrobce udělal kompromis a namísto rovného nebo L kabelu jej mírně zahnul.

JBL T110 se dobře nosí a mají jemné návleky. Díky tomu vás nebudou svědit uši ani nijak výrazně tisknout. Na ležení na boku to už není, válcové mušle vyčnívají z ucha ven a tlačili by. Jejich zakládání do ucha je ale podstatně jednodušší, protože samotné mušle jsou oproti hlavní válcové základně zahrnuty.

JBL T110

Zvuk

Hudební projev je nadstandardní. Sluchátka mají jisté rezervy, a to zejména v oblasti výšek. Zvuk je celkově velmi dobře reprodukován. To zejména díky detailním středem a dynamickým basem. Nízké tóny však mají dopad na téměř nepatrné zastření u výšek. V každém případě technologii Pure Bass chválíme.

Nepřehlédněte:
MULTITEST JBL T110, T210 a T290: trio šikovných sluchátek k vašemu smartphonu
Výhody
- nízká hmotnost
- izolace návleky
- kvalita zvuku
Nevýhody
- menší nepřesnosti při vysokých tónech

Verdikt
JBL T110 za cenu 9,99 € odpovídají na otázku nízké ceny a kvality zvuku. Vřele je doporučujeme každému, kdo chce kvalitní zvuk, ale sluchátka řekněme občas ztrácí.
comments powered by Disqus