Recenze JBL Quantum 200: Cenově nejdostupnější herní sluchátka

Recenze JBL Quantum 200: Cenově nejdostupnější herní sluchátka

Prodávají se za 1690,- Kč a tomu odpovídá jejich výbava, která se zaměřuje na nutný základ. Avšak s důrazem na kvalitní reprodukci zvuku, která je pro značku JBL typická.
Sluchátka Quantum 200 mají konstrukci z plastu, jejich výhodou je to, že jsou lehká. Nošení je pohodlné, a to i po delší dobu. Komfortní jsou i náušníky z paměťové pěny, které se přizpůsobí vašim uším.

Sluchátka nemají podsvícení a nenabízejí ani propojení se softwarem v počítači. K zařízení je připojíte pomocí 3,5 mm jacku (1,2 m dlouhý kabel), přičemž v balení je i 1,5 m rozdělovací kabel na dva 3,5 mm jacky - pokud máte počítač se samostatným jackem pro sluchátka a pro mikrofon.

JBL Quantum 200

Výklopný mikrofon je umístěn na levém sluchátku a nedá se odnímat. Podle toho, v jaké je poloze, je buď aktivní nebo ne. Toto je standardní funkce. Kvalitu mikrofonu chválíme, plní svůj účel dobře a potlačuje ozvěnu. Na levém sluchátku se nachází také kolečko pro regulaci hlasitosti, k maximální úrovni hlasitosti nemáme připomínky.

Nepřehlédněte:
Vebíráme sluchátka pro distanční výuku
Quantum 200 využívají 50 mm dynamické měniče a kvalitu reprodukce zvuku chválíme. Nechybí basy, avšak sluchátka jsou navržena tak, abyste slyšeli i drobné detaily při hraní či poslechu hudby nebo při jiném využití. V tomto směru si zaslouží pochvalu, z hlediska poměru cena/kvalita zvuku jsou opravdu dobrá.

JBL Quantum 200 nenabízejí vestavěnou funkci virtuálního prostorového zvuku. Můžete však využít technologie prostorového zvuku, které obsahuje operační systém Windows 10, resp. konzole Xbox One.
comments powered by Disqus