RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!

RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!

JBL je v segmentu Bluetooth reproduktorů lídrem už několik let. Jejich odhodlání držet se co nejvyšší kvality zvuku se prohnalo sbad všemi produkty v nabídce. Výjimkou není ani nový JBL Pulse 3.
Výrobce momentálně po celém světě nabízí přibližně 10 různých bluetooth reproduktorů, což se může zdát jako hodně, ale v praxi to je tak akorát. Každý z nás si může vybrat přesně to, co ho zajímá. V mém případě to byla světelná show. 

JBL Pulse 3: Konstrukce
JBL Pulse 3 je vysoký 22 centimetrů a široký přibližně 9 centimetrů, což z něho dělá reproduktor, který se vejde téměř všude. Větší část reproduktoru tvoří plocha určená pro zmíněná LED světla. Zní to úchvatně, ale ještě úchvatněji to vypadá. U Pulse 3 je opravdu na co se dívat. No dobře, dost o světlech (pro teď). Co ještě nabízí Pulse 3?

JBL Pulse 3

Ve spodní části jsou uložené tři 40 mm měniče, které spolu nabízí výstupní výkon 20 W. To je v porovnání se dvěma 45 mm měniči a 16 W výkonem v Pulse 2 pořádný rozdíl. Kromě toho, v Pulse 3 zůstala stejně velká, 6 000 mAh baterie, která vám má vydržet hrát slušných 12 hodin. Ja jsem při používání naměřil celkem 13 hodin výdrže.

Nepřehlédněte:
JBL Pulse 3 – Reproduktor, který na sebe upoutá pozornost světelnou show
Další silnou stránkou Pulse 3 je IPX7 certifikace což znamená, že ho můžete ponořit do hloubky jednoho metru po dobu třiceti minut. Tu je však důležité připomenout, že krytka na zadní straně reproduktoru musí být pořádně zavřená.

JBL Pulse 3

Když už jsme u té zadní strany, právě na ní najdeme všechny ovládací prvky, včetně tlačítka pro zapnutí a vypnutí reproduktoru s LED indikátorem baterie (celkem 5 světélek). Pod tlačítkem pro vypnutí a zapnutí jsou uložená tlačítka pro spuštění párování Bluetooth zařízení, ovládání hlasitosti, spojení s dalšími reproduktory a samozřejmě menění různých světelných efektů.

JBL Pulse 3

JBL Pulse 3: Funkce
Pulse 3 pochopitelně můžete propojit i s dalšími JBL reproduktory s technologií JBL Connect+. Pokud k prvnímu Pulse 3 připojíte druhý Pulse 3, dokonce můžete nastavit zesychnronizovaní světel. Zajímavostí je i fakt, že přes Pulse 3 můžete ovládat Google asistenta nebo Siri.

K reproduktoru už v dnešní době pochopitelně dostanete i aplikaci, v níž si můžete nastavit vlastní design světel. Od efektu vln, až po duhu, dostupné je zdá se všechno. Pokud byste ani tak nebyli spokojení, stačí vyfotit barvu jaká se vám líbí a Pulse 3 ji velmi rád zobrazí.

Nepřehlédněte:
JBL má snad nejkrásnější Bluetooth reproduktor. Toto je JBL Pulse 3!
JBL Pulse 3

JBL Pulse 3: Zvuk
Prémiový reproduktor si pochopitelně kupujete hlavně kvůli zvuku. Rád oznamuji, že výkon Pulse 3 je na vysoké úrovni. Zjevné to je u skladeb, v nichž jsou jasně slyšitelné basy, ktrré zůstávají čisté i při vyšší hlasitosti. Třeba mít však na paměti, že Pulse 3 zní nejlépe při hlasitosti, která se nepřibližuje jeho maximu. Na ozvučení jedné místnosti je však víc než vhodný.

JBL Pulse 3

Pulse 3 bych popsal jako vyvážený.Ja jsem zmínil výše, hravě si poradí s basy, problém mu však nedělají ani výšky. Všimnete si toho hlavně u skladeb, ve kterých hlavní úlohu hrají například housle.

Silným argumentem pro Pulse 3 je i 360-stupňové šíření zvuku, které je perfektní pro oslavy nebo výlety, když se okolo reproduktoru budete volně pohybovat. Či už budete stát za ním, před ním nebo vedle něho, dostanete stejnou dávku kvalitního zvuku.

JBL Pulse 3

JBL Pulse 3: Verdikt
Velmi, velmi milé překvapení, které kombinuje solidní zvuk, krásný design a světelnou show, jakou nedostanete z žádného jiného reproduktoru. Asi nejbližší světélkující konkurencí je reproduktor Sony SRS-XB40, který však ani zdaleka nenabízí takovou kvalitu jako JBL Pulse 3. Je zbytečně velký, odolný jen vůči pošplíchání vodou a potřebujete k němu jeho vlastní nabíječku.

Nepřehlédněte:
JBL Pulse 3
Pulse 3, na druhou stranu, nabízí nabíjení přes microUSB a certifikaci IPX7. Pokud tedy chcete skvěle znějící Bluetooth reproduktor, který se nemusíte bát poslouchat, pokud se zamračí, Pulse 3 je ta pravá volba.
comments powered by Disqus