Recenzia JBL GO3: Pořádný zvuk v malém těle

Recenzia JBL GO3: Pořádný zvuk v malém těle

Kapesní reproduktory jsou již od podstaty kompaktní, ale zvuk a jeho objem bývají většinou slabší. Toto neplatí pro nejnovější ze série JBL GO, který má vestavěný pasivní zářič.
Právě tím výrobce dosáhl zvuk, jako kdyby měl reproduktor minimálně dvojnásobnou velikost. Ozvučí větší místnost a hodí se i do vnějšího prostředí.

Vlastně na toto je plně přizpůsoben a neuškodí mu ani ponoření do vody. S certifikací IP67 odolá vodě, dešti a prachu. Navržen je tak, aby zvládl různé pády a horší zacházení. Ať už při nošení venku nebo pro děti, měl by přežít různé situace.

JBL GO3

Využívá technologii JBL Pro Sound a jako hlavní součást je použit měnič s rozměry 43 × 47 mm. Celkový výkon spolu s pasivním zářičem na zadní straně je 4,2 W s frekvenčním rozsahem 110 ÷ 20 000 Hz. Nedejte se splést, reprodukce je dostatečně plná a zřetelná. Nejlepší zvuk dosáhnete postavením na gumové protiskluzové podložky. Udrží ho stabilně na místě a zároveň nebráníte rezonanci gumového povrchu zářiče na zadní straně.

Nepřehlédněte:
JBL GO 3 – legendární reproduktor přichází v úplně novém designu
Ovládání je na horní zaoblené straně, kde jsou tlačítka pro ovládání hlasitosti hudby a její pozastavení. Není zde spojena funkce na procházení skladeb. Tento systém nám vyhovuje, mezi skladbami se budete pohybovat přes smartphone. Takto se výrobce postaral o jednodušší ovládání. Z reproduktoru se nedá telefonovat, což je podle nás také v pořádku.

Celkově získáváte reproduktor, který je zaměřen na dobrou kvalitu reprodukce hudby, nemá zabírat mnoho místa, přežije náročnější používání a nepotřebuje mít směs všelijakých funkcí, které očekáváte v jiném typu reproduktoru.

JBL GO3

Látkový povrch jednak ochrání reproduktor před škrábanci při pádech, a ještě se dá dobře umýt. Standardní součástí je poutko na připnutí o batoh nebo na nějakou karabinu. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu 5 hodin, na plné nabití potřebuje poloviční čas.

Verdikt
JBL GO3 je jeden z nejlepších reproduktorů v této velikosti. Jen máloco produkuje tak kvalitní zvuk, jako právě nejnovější model této značky. Nejen že má výbornou cenu, ale už zde máte nabíjení přes USB-C. Vybírat můžete z osmi barev.
comments powered by Disqus