Recenze JBL E55BT: Sluchátka s vynikajícím podáním zvuku

Recenze JBL E55BT: Sluchátka s vynikajícím podáním zvuku

Plastová konstrukce je dostatečně pevná, aby zvládla nápor používání a častého přenášení. I tu je možnost mušle sklopit o 90° a „zlomiť“ je ve spojovacím oblouku na jednodušší přenášení. Dají se použít v kabelovém a bezdrátovém režimu a taktéž mají multi-párování přes Bluetooth. Díky větším rozměrům mušli pužil výrobce akumulátor s větší kapacitou, a tak je jejich výdrž až 20 hodin provozu. 
Oválný tvar mušlí vytváří zmenšený dojem sluchátek a zároveň je jejich tvar pohodlný na nošení. Kompletně obklopí uši a nevytváří na hlavě nadbytečný tlak. Podobně jako u modelu Creative Aurvana Live!2 je doporučujeme pužívat spíš při sezení než při chůzi. Jsou stabilní a vyvážené. Lépe drží, když sedíte v pokoji. Telefonovat se s nimi dá i v "pasivním" režimu. Tedy pokud je máte jako kabelové.

JBL E55BT

Látkový kabel je vedený z pravé mušle, nezamotává se a nepřenáší rušení při otírání o oblečení. Látkový potah je použitý i na spojovacím mostu. Prakticky až na velikost a typ jsou identická s modelem JBL E45BT.

Stejné rozmístění ovládacích prvků jako u modelu JBL E45BT je i zde. Tedy na levé mušli microUSB konektor na nabíjení, všechno ostatní, včetně audio jacku s průměrem 2,5 mm, je na pravé mušli.

Nepřehlédněte:
Circumaurální jistota
JBL E55BT

Zvuk
V tomto případě je zvuk citelne s větším prostorovým efektem. Žádné umělé rozšíření zvuku, ale možnost rezonance na prostorově větším měniči. Zvuk je vyladěný tak, abyste měli všechny složky reprodukované v dobře sladěné symbióze. Dynamické basy, vynikající středy a výšky. Výborné nejen na elektronickou hudbu. Při poslouchání filmů uslyšíte zřetelné výšky a hlasy, ale ne zse příliš přeexponovaně. 

TOP argument pro JBL E55BT
- Vynikající podání zvuku a univerzální využití

Hodnocení
+ pohodlné nošení, kabelový i bezdrátový režim, multi-párování, vynikající prostor reprodukovaného zvuku
– žádné podstatné

Verdikt
JBL E55BT jsou vlastně obdobou menšího modelu v testu od tohoto výrobce. Mají plnější zvuk a reprodukce je více prostorová a do hloubky. Dají se použít i bezdrátově. Tento model si vyberte hlavně pokud chcete ještě lepší zvuk než u JBL E45BT a nepřekáží vám větší velikost mušlí a sluchátek celkově. 
comments powered by Disqus