Recenze JBL E35: Kompaktní sluchátka s kvalitním zvukem

Recenze JBL E35: Kompaktní sluchátka s kvalitním zvukem

Při testovaní těchto sluchátek nás příjemně překvapil jejich zvukový projev. Hlavně když vezmeme v potaz ostatní testované modely s cenou minimálně o 20 eur nižší. Přesně jsme slyšeli ten rozdíl. V JBL použili 40 mm měniče, no stále v kompaktním těle. Kabel je vedený z pravé mušle a dá se odebrat. Má látkový potah a i kdyby se vám ho nedopatřením podařilo poškodit, snadno ho vyměníte. Navíc je odolný vůči zamotávání. Látkový potah najdete i na spojovacím oblouku.
Polstrování mušlí je koženkové, měkké a sluchátka pevně drží na hlavě bez nadměrně silného přítlaku. Propojovací kabel je 4-pólový a je na něm umístěný mikrofon s tlačítkem. Takto se dají sluchátka použít na telefonování. Stejně i model E35 umožňuje skládání a úsporné přenášení. Sklopení mušlí a jejich složení je zmenší na minimum i v přeplněném batohu.

Zvukově se sluchátka podobají modelu s 50 mm měničem. Je tu široký dynamický rozsah, který umožní využití nejen s mobilem na hudbu. Též i na hraní her nebo sledování filmů s rozšířeným stereo zvukem. Sluchátka velmi dobře reprodukují basy. Zřetelné středy a výšky uslyšíte od prvního momentu reprodukce.

Hodnocení
+ skládací konstrukce, měkké polstrování, optimální přítlak, kvalitní zvuk
– nic podstatného
comments powered by Disqus