Recenze: JBL Clip+

Recenze: JBL Clip+

JBL vylepšil původní model JBL Clip a nazval jej JBL Clip+.  A ten jsme nyní testovali. Hlavně v létě, ale též v sychravém počasí plném nástrah kaluží po deštích přijde vhod takovýto produkt, který je nejen přenosný, ale též nabídne zvýšenou odolnost vůči vodě. Za cenu 59 eur prakticky nemá konkurenci.
V designově zajímavě řešeném balení se kromě reproduktoru nachází i nabíjecí microUSB kabel a manuály. Clip+ má rozměry 107×88×42 mm a jeho hmotnost činí 150 gramů. To jsou velmi dobré hodnoty pro uživatele, kteří reproduktor často někam přenáší. Kapacita baterie 600 mAh je spíš podprůměrná, s výstupem proudu 0,5A se nabíjí cca 2 hodiny a přehrávat hudbu zvládne maximálně 5 hodin.

JBL Clip+

Reproduktor lze připojit bezdrátově přes Bluetooth 3.0, přičemž s párováním jsme neměli absolutně žádné problémy. Clip+ má frekvenční rozsah 160 – 20000 Hz, což je na tak malý produkt velmi dobré. Výkon je 3,2W. I když s ním uživatel velký hluk nevytvoří, na grilovací párty na zahradě je jako stvořený.

JBL Clip+

Na reproduktoru se nachází velký úchyt (už z názvu vypovídající – Clip), díky kterému může uživatel produkt  zavěsit na batoh, opasek či jiné další předměty. JBL opět nezklamalo a tak si milovníci barev přijdou na své. Clip+ se totiž dodává v černé, modré, šedé, oranžové, červené, tyrkysové, žluté a růžové.

Nepřehlédněte:
Výstava Audio, Video a Domácí kino 2015
JBL Clip+

Reproduktor podává výkon hodný ceny, velikosti a výkonu. Při hudbě se silnějším basovým podáním a maximální hlasitosti jsme se setkávali s lehkým zkreslením a basy nebyly natolik silné. Výšky a středy ale podává výborně a a s ohledem na jeho parametry nás celkem překvapil. Skladby, které nemají tak důrazné basové podání ale JBL Clip+ reprodukuje skvěle a to i na maximální hlasitosti, kde už jsme se nestřetli se zkreslením.

JBL Clip+

Přenosný reproduktor JBL Clip+ nabídne velmi dobré a skladné rozměry, design, nízkou hmotnost, možnost úchybu, barevné verze a především dobrou reprodukci či zvýšenou odolnost vůči vodě. Reproduktoru tedy stříkající voda nevadí, avšak není určený pro úplné ponoření do vody. Za tuto cenu může uživatel u konkurence těžko hledat podobný produkt, JBL Clip+ doporučujeme.

Plusy
+ Zvýšená odolnost
+ Kvalita provedení
+ Design reproduktoru
+ Reprodukce zvuku
+ Barevné provedení

Mínusy
– Zkreslování při vyšších hlasitostech
– Pětihodinová výdrž na baterii
comments powered by Disqus