Představujeme Vám stylová sluchátka a reproduktor na skateboard

Představujeme Vám stylová sluchátka a reproduktor na skateboard

Že hudba a skateboarding jdou k sobě, je všeobecně známé. My jsme proto poskytli špičku z naší nabídky špičkovému představiteli této disciplíny – mistru republiky ve skateboardingu z roku 2013. Rišo Tury se vybaven sluchátky AKG a reproduktorem JBL vydal do Barcelony a i vy se nyní můžete podívat na to, jak se s nimi vyřádil.
Rišovi si do katalánské metropole vzal tato sluchátka AKG Y50, která si můžete u nás zakoupit i vy. Vedle toho, že jsou stylová a dostupná v několika barevných provedeních, což je dost často důležitým faktorem nejen u představitelů skateboardingové scény, především výborně hrají. Kdo někdy slyšel špičkový zvuk rakouského AKG, pochopí, co tím myslíme. Vedle toho Y50 potěší každého skatera svým sklápěcím mechanismem, díky kterému nezaberou zbytečně místo v kapse nebo v batohu, když už by zrovna nebyly na uších nebo na krku jako u Riša. 120 cm dlouhý odpojitelný kabel zase nebude omezovat při pohybu ani při umístění mobilu do kapsy kalhot, jako by tomu hrozilo u kratšího provedení. Pohodlné


Druhým produktem, kterým jsme Riša vybavili, byl kompaktní přenosný reproduktor JBL Flip 2. Jeho kvalitu kromě našich uší potvrdili i recenzenti z Jablíčkáře nebo Fony.sk, takže bylo více než jasné, že ani v tomhle ohledu se nemůžeme splést a Riša potěšíme. Flip II vydrží hrát nepřetržitě až 5 hodin a s mobilem nebo tabletem ho propojíte přes bluetooth vč. podpory NFC. Také JBL Flip 2 přichází v několika barevných provedeních, ze kterých si každý vybere ten styl, který mu sedí nejvíc.

comments powered by Disqus