Představujeme JBL Soundgear BTA

Představujeme JBL Soundgear BTA

Firma JBL už začátkem roku na CES v Las Vegas a následně v září na výstavě IFA v Berlíně představila zajímavý koncept reproduktorů. I když nám to víc připomíná sofistikovaná sluchátka než reproduktory. 
Trochu bláznivý nápad, reproduktory které nosíte s sebou. Překvapivě jsou pohodlné a jsou umístěné kolem krku, položené na ramenou. Takto jde zvuk přímo na vás. Primárně jsou určené pro virtuální realitu, ale najdou si cestu i jinam. Dovedeme si to představit například při sledování filmů či hraní PC her. S tím souvisí konektivita. Ta se spoléhá na spojení pomocí bluetooth rozhraní. Nemusíte hned litovat, že to nevyužijete se spojením vašeho televizoru. V balení najdete i bezdrátový bluetooth visílač, který můžete připojit na jakýkoliv audio výstup. Tak nebudete ochuzeni ani o přehrávání ze zařízení, která nedisponují bluetooth. (Ještě existuje verzia bez přívlastku BTA, kde tento vysílač není přibalený)

JBL Soundgear

Díky Bluetooth a vybaveným systémům duálního mikrofonu s potlačením ozvěny a okolního hluku, můžete uskutečňovat i hovory.

Když tak nad tím déle uvažujeme, vypadá to na dobré řešení, protože při přehrávání to můžete mít i položené na stole. Necháme se překvapit reálným testem, jen co nám přijde na sklad.

Nepřehlédněte:
Pokračujeme v potápění: Tentokrát s JBL Clip 2
JBL Soundgear
comments powered by Disqus