#POZDRAVZPRAZDNIN - Soutěž o bezdrátové reproduktory JBL

#POZDRAVZPRAZDNIN - Soutěž o bezdrátové reproduktory JBL

Na našem Instagramu @jbl_cz_sk, budeme soutěžit o JBL novinky pro rok 2018. Hlavní cenou bude ta nejvíc horká novinka, JBL Xtreme 2, druhá generace jednoho z největších přenosných reproduktorů od JBL. Pro milovníky něčeho kompaktnějšího jsme do soutěže vybrali i 4 kousky další novinky JBL Clip 3.
JBL Xtreme 2 a Clip 3

Soutěž odstartujeme již za necelý týden 1.7, zapojit se do ní můžete vložením svého pozdravu z prázdnin na Instagram. Pozdrav, rovná se fotka obsahující libovolný JBL produkt. A hlavně nezapomeňte připojit hashtag #pozdravzprazdnin. Oceníme vaši originalitu, čím originálnější pozdrav, tím větší šance na výhru. O vítězi hlavní ceny JBL Xtreme 2 se rozhodne začátkem září. Pojďme se tedy blíže podívat, na co se může vítěz těšit.

JBL Xtreme 2

Nový JBL Xtreme 2 nám přibral 300 gramů, aby se mohl pyšnit certifikací voděodolnosti IPX7, tzn. že, bez újmy přežije 30 minut v 1 metr hluboké vodě. Reproduktor disponuje vyšší verzí Bluetooth konektivity 4.2 a má větší woofry oproti svému předchůdci. Mezi funkcemi konečně najdete už i tolik žádaný JBL Connect+, propojit tak můžete i 100 reproduktorů naráz. Velmi zajímavou vychytávku najdete na ramenním popruhu, který je dodávaný k Xtreme 2. Nachází se na něm otvírák na láhve.

JBL Clip 3

Každé dva týdny budeme soutěžit o JBL Clip 3, reproduktor charakteristický svojí karabinou. Nový Clip je opět voděodolný s certifikací IPX7. Výdrž baterie se prodloužila o 2 hodiny, reproduktor má tak nově výdrž přibližně 10 hodin. Vychutnáte si také kvalitnější zvuk oproti minulé generaci. Pro milovníky kabelů máme dobrou i špatnou zprávu, integrovaný kabel s koncovkou jack 3,5 mm sice zmizel, ale pod gumovou záslepkou najdete slot, kde si můžete kabel dodatečně připojit. Po designové stránce dostal nový Clip mírně kovovější nádech, když kromě karabiny je kovový i obvod repráku, což by mělo přispět k jeho vyšší odolnosti. Sledujte náš Instagram a již teď můžete přemýšlet nad originalitou vašeho pozdravu. Brzy se znova ozveme.
comments powered by Disqus