Párty kdekoliv na cestách? To chce pořádně odolný reprák

Párty kdekoliv na cestách? To chce pořádně odolný reprák

Znáte to – najednou dostanete chuť si svou obľíbenou hudbu pořádně vypeckovat. Na cesty či dovolenou si však nikdo nechce brát nic těžkého a zároveň je hudba z mobilu dost slabá. Šikovným řešením je odolný bluetooth reproduktor JBL Charge 3, se kterým si uděláte párty i přímo v bazénu. Podívejte se na naše video představení, kde ho nemilosrdně zkoušíme v ledové vodě.
JBL Charge 3

Odolný reproduktor se stupněm krytí IPX7 zvládne i 30-minutový pobyt v hloubce do jednoho metru. Opravdu se mu nic nestane. Charge 3 má navíc skvělou vlastnost – když vám spadne do vody (v bazénu, v moři, na jachtě…) plave na hladině. Nemusíte sae o něj vůbec strachovat, jednoduše hraje dál. A díky výkonu 2x 10 W si můžete užít pořádně hlasitou zábavu. Baterie s kapacitou 6000 mAh je dostatečně velká, aby udržela při 70-80% hlasitosti reprák při životě po dobu téměř 20 hodin. Stačí 3 až 4 hodinky na to, abyste ho znova nabili (ukazatel stavu baterie v podobě maličkých bílých LED diod se nachází na spodní hraně zepředu). Tak trochu ukrytá, ale o to lepší funkce – pokud se vám najednou vybije mobil, jednoduše ho připojte přes USB kabel k JBL Charge 3 a nabijte si mobil přímo z něho!

JBL Charge 3

Dnes má Bluetooth už každý mobil, takže stačí vyhledat v nastaveních tohoto fešáka a můžete pouštět hudbu. Hlasitost ovládáte buď z telefonu, nebo přímo z reproduktoru, kde nechybí ani tlačítko posunu na další skladbu. Škoda jen, že chybí tlačítko zpět – například pokud dostanete chuť si některou super skladbu přehrát znova  JBL Charge 3 poslouží i jako handsfree reproduktor. A perfektní věc – pokud rádi používáte asistenty Siri nebo Google Now, můžete je ovládat přímo přes tento reprák. Pokud se vám nechce připojovat k reproduktoru bezdrátově, můžete na to použít klasický 3,5 mm jack konektor.

JBL Charge 3

My jsme dostali na test černou verzi, pro odvážnější je k dispozici na výběr ještě červená, modrá, tyrkysová a pro ty konzervativnější šedá. V případě, že se chcete s reprákem skrývat, je tu i barevné zpracování ve verzi kamfláž. S váhou 800 gramů ho snadno hodíte do každého batohu či kufru automobilu a svou soukromou párty tak máte kdekoliv s sebou. JBL Charge 3 je ideálním reproduktorem na výletech k vodě, na jachtu, na chatu či na bláznivé kolaudace, kde nikdo netuší, co se stane ... Důležité je, že jemu samotnému se nestane nic. 

Nepřehlédněte:
Recenze: JBL Charge 3 - reproduktor, který se umí potápět

Kvalita zvuku je překvapivě dobrá, zábavné je pozorovat pulzující membrány při pořádných basech při styku s vodou. Příjemně nás překvapila hlasitost – zkoušeli jsme s Hankou párty ve 2-pokojovém bytě a musím přiznat, že jsme rychle snižovali hlasitost, abychom se nemuseli překřikovat. JBL Charge 3 je prakticky zařízení typu 2v1 – odolný reproduktor s nouzovou powerbankou. Možnost zpětného nabíjení bude asi méně využívaná, ale je fajn vědět, že v případě nouzové situace máte stále záložní baterii na nabití mobilu či tabletu k dispozici. Pokud byste měli bezdrátových JBL reproduktorů více, díky technologii JBL Connect je můžete propojit dohoromady a vypeckovat tak hudbu ještě víc.

JBL Charge 3

Tento válcovitý reproduktor stojí aktuálně 4 800 Kč (179 Eur) a JBL celkově slaví s přenosnými reproduktory obrovský úspěch. Není se čemu divit, jde o praktické zařízení, které najde svoje pravidelné uplatnění. Hlavně v příadě, že máte rádi bláznivé párty, např. někde u vody.

JBL Charge 3
comments powered by Disqus