Párty kdekoliv na cestách? To chce pořádně odolný reprák

Párty kdekoliv na cestách? To chce pořádně odolný reprák

Znáte to – najednou dostanete chuť si svou obľíbenou hudbu pořádně vypeckovat. Na cesty či dovolenou si však nikdo nechce brát nic těžkého a zároveň je hudba z mobilu dost slabá. Šikovným řešením je odolný bluetooth reproduktor JBL Charge 3, se kterým si uděláte párty i přímo v bazénu. Podívejte se na naše video představení, kde ho nemilosrdně zkoušíme v ledové vodě.
JBL Charge 3

Odolný reproduktor se stupněm krytí IPX7 zvládne i 30-minutový pobyt v hloubce do jednoho metru. Opravdu se mu nic nestane. Charge 3 má navíc skvělou vlastnost – když vám spadne do vody (v bazénu, v moři, na jachtě…) plave na hladině. Nemusíte sae o něj vůbec strachovat, jednoduše hraje dál. A díky výkonu 2x 10 W si můžete užít pořádně hlasitou zábavu. Baterie s kapacitou 6000 mAh je dostatečně velká, aby udržela při 70-80% hlasitosti reprák při životě po dobu téměř 20 hodin. Stačí 3 až 4 hodinky na to, abyste ho znova nabili (ukazatel stavu baterie v podobě maličkých bílých LED diod se nachází na spodní hraně zepředu). Tak trochu ukrytá, ale o to lepší funkce – pokud se vám najednou vybije mobil, jednoduše ho připojte přes USB kabel k JBL Charge 3 a nabijte si mobil přímo z něho!

JBL Charge 3

Dnes má Bluetooth už každý mobil, takže stačí vyhledat v nastaveních tohoto fešáka a můžete pouštět hudbu. Hlasitost ovládáte buď z telefonu, nebo přímo z reproduktoru, kde nechybí ani tlačítko posunu na další skladbu. Škoda jen, že chybí tlačítko zpět – například pokud dostanete chuť si některou super skladbu přehrát znova  JBL Charge 3 poslouží i jako handsfree reproduktor. A perfektní věc – pokud rádi používáte asistenty Siri nebo Google Now, můžete je ovládat přímo přes tento reprák. Pokud se vám nechce připojovat k reproduktoru bezdrátově, můžete na to použít klasický 3,5 mm jack konektor.

JBL Charge 3

My jsme dostali na test černou verzi, pro odvážnější je k dispozici na výběr ještě červená, modrá, tyrkysová a pro ty konzervativnější šedá. V případě, že se chcete s reprákem skrývat, je tu i barevné zpracování ve verzi kamfláž. S váhou 800 gramů ho snadno hodíte do každého batohu či kufru automobilu a svou soukromou párty tak máte kdekoliv s sebou. JBL Charge 3 je ideálním reproduktorem na výletech k vodě, na jachtu, na chatu či na bláznivé kolaudace, kde nikdo netuší, co se stane ... Důležité je, že jemu samotnému se nestane nic. 


Kvalita zvuku je překvapivě dobrá, zábavné je pozorovat pulzující membrány při pořádných basech při styku s vodou. Příjemně nás překvapila hlasitost – zkoušeli jsme s Hankou párty ve 2-pokojovém bytě a musím přiznat, že jsme rychle snižovali hlasitost, abychom se nemuseli překřikovat. JBL Charge 3 je prakticky zařízení typu 2v1 – odolný reproduktor s nouzovou powerbankou. Možnost zpětného nabíjení bude asi méně využívaná, ale je fajn vědět, že v případě nouzové situace máte stále záložní baterii na nabití mobilu či tabletu k dispozici. Pokud byste měli bezdrátových JBL reproduktorů více, díky technologii JBL Connect je můžete propojit dohoromady a vypeckovat tak hudbu ještě víc.

JBL Charge 3

Tento válcovitý reproduktor stojí aktuálně 4 800 Kč (179 Eur) a JBL celkově slaví s přenosnými reproduktory obrovský úspěch. Není se čemu divit, jde o praktické zařízení, které najde svoje pravidelné uplatnění. Hlavně v příadě, že máte rádi bláznivé párty, např. někde u vody.

JBL Charge 3
comments powered by Disqus
comments powered by Disqus