Oživte letní párty, kempování nebo grilování odolným reproduktorwm JBL Charge 3

Oživte letní párty, kempování nebo grilování odolným reproduktorwm JBL Charge 3

Tělo je pokryté odolnou tkaninou. Designové řešení ovládacích tlačítek na vrchní straně reproduktoru je velmi sympatické, jelikož nejsou všechny v rámci jednoho zaobleného obdélníku. Piktogramy jsou ve 3D a z gumy, kromě tlačítka on/off a tlačítka JBL Connect+. Stejně tak potěší pogumovaný stojánek, díky kterému reproduktor stojí i na ne úplně rovných površích. V rámci stojana jsou kontrolky indikující stav baterie. Svítí jen určitou dobu při zapnutí reproduktoru, což nám ze začátku trochu překáželo, ale později jsme si zvykli a v konečném důsledku toto řešení hodnotíme pozitivně. Pogumování stojánku přechází do zadní strany Charge 3, kde najdete ukryté USB, micro USB a 3,5 mm jack.
Nabijete mobil
Charge 3 má certifikát IPx7, což v praxi znamená odolnost vůči 30 minutovému ponoření pod vodu do hloubky jednoho metru. Baterie má kapacitu 6000 mAh, což by podle výrobce mělo stačit na přibližně dvacet hodin hraní. V případě, že reproduktor použijete jako externí baterii pro dobíjení telefonu, bude doba hraní, přirozeně, nižší. JBL Charge 3 má vestavěný mikrofon, díky kterému můžete velmi pohodlně telefonovat, jelikož umí eliminovat okolní ruchy a šumy na velmi vysoké úrovni. 

JBL Charge 3

Bez latence
Reproduktor připojíte až ke třem zařízením, které mezi sebou můžete velmi rychle přepínat. Bluetooth 4.1 se stará o to, aby latence mezi zdrojem zvuku a reproduktorem byla minimální. Zvuk je velmi příjemný a živý. Jediné, čemu bychom přidali, jsou basy. Avšak na tento drobný nedostatek jsme našli malý fígl. Otočte reproduktor zády k vám tak, aby se zvuk odrážel od nějaké velké plochy. Řešení má svoje mouchy, ale dosáhnete větší vyváženosti.

Verdikt
Vzhledem k jeho velikosti, váze a stojánku, hodnotíme JBL Charge 3 jako Bluetooth reproduktor vhodný spíš na statické outdoorové aktivity. Kempování, grilování, případně polehávání na pláži. Nosit ho v ruce nemusí být úplně pohodlné. Obrovským plusem je možnost využít Charge 3 jako externí baterii.

Nepřehlédněte:
Svlékli jsme JBL Charge 3 do naha!
JBL Charge 3
comments powered by Disqus