Odkrýváme novinky o JBL Charge 2+ a Clip+

Odkrýváme novinky o JBL Charge 2+ a Clip+

Firma Harman zastřešující značky Harman/Kardon, JBL, AKG a mnoho dalších se tento rok zúčastnila výstavy MWC v Barceloně (2-5 března 2015). Na této výstavě nás překvapila pár novinkami, které nebyli představeny v Las Vegas na výstavě CES. Jedná sa o přenosné reproduktory JBL Clip+, JBL Charge 2+ a Harman/Kardon ONE. Ještě netušíme, zda první dva jmenované reproduktory nahradí stávající řadu nebo ji budou doplňovat.
Čím jsou první dva jmenované produkty zajímavé? Mají totiž certifikace IPX5! IPX5 = Chráněné proti stříkající vodě. Vodní postřik ve všech úhlech přes 6.3mm trysku při průtoku 12.5l/min při tlaku 30kN/m2 po dobu 3 minut ze vzdálenosti 3 metrů. Laicky vysvětleno to znamená, že když ho pokropíte zahradní hadicí, nebo pošplícháte při skoku do bazénu vodou, nic se nestane. Totéž platí i když ho zapomenete venku na letním dešti. Případně si vezměte reproduktor do raftu na divoukou vodu. Ostatní parametry se od produktů bez znamínka + vůbec neliší.


JBL Charge 2+ by měl být dostupný za 149.99€ a JBL Clip+ za 49.99€. Datum na našem trhu ověřujeme u výrobce, takže nás dále sledujte.

JBL Charge 2+
comments powered by Disqus