Nejen špičkový zvuk ale i světelné efekty: JBL Pulse 3

Nejen špičkový zvuk ale i světelné efekty: JBL Pulse 3

Nový Pulse se nadmíru vydařil. LED osvětlení, které má tento válcovitý reproduktor, je skutečně nádherné. Čisté LED světlo s milióny barev vás uchvátí. A to nejsme přímo fanoušky takových hraček v reproduktorech.
Pulse 3 je 360° reproduktor. Můžete ho položit kamkoliv a bude přehrávat hudbu stejně dobře. Neřeba ho nijakým způsobem otáčet. Což je vzhledem k jeho tvaru logické. Připojit k němu můžete dvě zařízení. My jsme standardně vybrali notebook a smarphone. Hudba se začne přehrávat podle toho, které do něho začne posílat údaje jako poslední. Reproduktor má na horní a spodní straně dva pasivní zářiče na zesílení basů. Uvnitř má po obvodě tři měniče s průměrem 40 mm.

JBL Pulse 3

Ozvučí prostor u bazénu i velkou místnost. S výkonem 20 W o tom není pochyb. Ovládání se dá realizovat přes aplikaci nebo přímo na těle reproduktoru. Tu je nadstandardní výbava prvků. Miniaturní LED diody bílé barvy ukazují stav akumulátoru a proces nabíjení. Těch je celkem pět. Podsvícená jsou i tlačítka Bluetooth a aktivování světelných efektů. Pulse 3 nemusí nutně blikat při přehrávání hudby. Aplikace podporuje režim spojení dvou reproduktorů dohromady na oddělení levého a pravého kanálu sterea pro každý reproduktor samostatně. Zajímavá je technologie JBL Connect+, která podporuje řětězové zapojení více než 100 reproduktorů do sebe.

Odolá i vodě, čímž se ztratí obavy z náhodného ponoření nebo polití. Basový měnič by při vyšší hlasitosti vodu vyfŕkal sám. Na reproduktoru je mikrofon na telefonování nebo na využití s digitálním asistentem. Přes aplikaci jsme si změnili funkčnost tlačítka na reproduktoru na pozastavení hudby.

Světelné efekty se dají přepínat přes aplikaci nebo tlačítkem na reproduktoru. Můžete si též vyfotit oblíbenou barvu a ta se bude efektně prolínat na LED osvětlení Pulse 3.

JBL Pulse 3

Zvukově je to plnohodnotný reproduktor a jsme rádi, že uživatelé nebudou platit jen za světelné efekty. Dynamika basů byla nejlepší z trojice testovaných modelů. Po stránce zvuku nemáme tomuto modelu co vytknout. Jeho reprodukce se nám líbila. Vykreslené středy a dobře podané výšky nás přesvědčily o kvalitě tohoto modelu.

Hodnocení:
+ špičkové LED osvětlení
+ zvuk
+ dynamika basů
+ možnosti zapojení
+ odolnost
– žádné podstatné
comments powered by Disqus
comments powered by Disqus