Nejen špičkový zvuk ale i světelné efekty: JBL Pulse 3

Nejen špičkový zvuk ale i světelné efekty: JBL Pulse 3

Nový Pulse se nadmíru vydařil. LED osvětlení, které má tento válcovitý reproduktor, je skutečně nádherné. Čisté LED světlo s milióny barev vás uchvátí. A to nejsme přímo fanoušky takových hraček v reproduktorech.
Pulse 3 je 360° reproduktor. Můžete ho položit kamkoliv a bude přehrávat hudbu stejně dobře. Neřeba ho nijakým způsobem otáčet. Což je vzhledem k jeho tvaru logické. Připojit k němu můžete dvě zařízení. My jsme standardně vybrali notebook a smarphone. Hudba se začne přehrávat podle toho, které do něho začne posílat údaje jako poslední. Reproduktor má na horní a spodní straně dva pasivní zářiče na zesílení basů. Uvnitř má po obvodě tři měniče s průměrem 40 mm.

JBL Pulse 3

Ozvučí prostor u bazénu i velkou místnost. S výkonem 20 W o tom není pochyb. Ovládání se dá realizovat přes aplikaci nebo přímo na těle reproduktoru. Tu je nadstandardní výbava prvků. Miniaturní LED diody bílé barvy ukazují stav akumulátoru a proces nabíjení. Těch je celkem pět. Podsvícená jsou i tlačítka Bluetooth a aktivování světelných efektů. Pulse 3 nemusí nutně blikat při přehrávání hudby. Aplikace podporuje režim spojení dvou reproduktorů dohromady na oddělení levého a pravého kanálu sterea pro každý reproduktor samostatně. Zajímavá je technologie JBL Connect+, která podporuje řětězové zapojení více než 100 reproduktorů do sebe.

Odolá i vodě, čímž se ztratí obavy z náhodného ponoření nebo polití. Basový měnič by při vyšší hlasitosti vodu vyfŕkal sám. Na reproduktoru je mikrofon na telefonování nebo na využití s digitálním asistentem. Přes aplikaci jsme si změnili funkčnost tlačítka na reproduktoru na pozastavení hudby.

Nepřehlédněte:
RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!
Světelné efekty se dají přepínat přes aplikaci nebo tlačítkem na reproduktoru. Můžete si též vyfotit oblíbenou barvu a ta se bude efektně prolínat na LED osvětlení Pulse 3.

JBL Pulse 3

Zvukově je to plnohodnotný reproduktor a jsme rádi, že uživatelé nebudou platit jen za světelné efekty. Dynamika basů byla nejlepší z trojice testovaných modelů. Po stránce zvuku nemáme tomuto modelu co vytknout. Jeho reprodukce se nám líbila. Vykreslené středy a dobře podané výšky nás přesvědčily o kvalitě tohoto modelu.

Hodnocení:
+ špičkové LED osvětlení
+ zvuk
+ dynamika basů
+ možnosti zapojení
+ odolnost
– žádné podstatné
comments powered by Disqus