Nejkvalitnější reproduktory na trhu, které vás překvapí svou velikostí

Nejkvalitnější reproduktory na trhu, které vás překvapí svou velikostí

Na reproduktory současnosti jsou ze strany posluchačů kladeny stále větší a větší nároky, které se výrobci snaží uspokojovat. Ať už jde o bezdrátové řešení a schopnost reproduktoru přehrávat hudbu ze streamingových služeb Dezeer, Spotify a dalšich , o kvalitu zvuku nebo o moderní minimalistický design, stále je co zlepšovat. Jaké reproduktory si ale vybrat, když si je chceme pořídit právě teď?  Vybrali jsme pro vás 7 tipů, z kterých každý jeden je designový unikát vhodný na otočné pódium designových vítězů. Proste kousky krásné a dokonalé z každé strany.
Klasika v obývacím pokoji
     Mezi nejkvalitnější domácí reproduktory, které vás vskutku překvapí svou velikostí, můžeme zařadit například bezdrátový reproduktor Harman/Kardon Onyx vyráběný ve dvou elegantních a moderních barvách, v černé a bílé, aby uspokojil nejen naše uši, ale i oči a estetické cítění. Výkon, přesnost a styl, to je to, co tento model vystihuje. Reproduktor lze snadno připojit k jakémukoli domácímu i mobilnímu zařízení pomocí Bluetooth, Wifi, AirPlay , DLNA. Disponuje také NFC pro jednoduché párování a má Aux-In. Zároveň Harman/Kardon poskytuje k tomuto reproduktoru iOS a Android aplikaci, která usnadňuje správu reproduktoru. Špičkový zvuk čtyřreproduktorové platformy vás nenechá na pochybách, že větší radost už jste si jako milovníci perfektního a přesného zvuku snad ani udělat nemohli. Model Harman/Kardon Onyx byl oceněn jako produkt sezóny 2013/14 mezi přenosnými audio systémy. Přispěl k tomu jeho dokonalý design, který spojuje krásu nerezové oceli a luxusní kůže, výjimečný výkon, jímž jsou reproduktory Harman/Kardon všeobecně známé, celá škála možností připojení a technologie Harman True Stream, díky níž dochází k šíření zvuku Bluetooth v té nejvyšší kvalitě. Vynikající na modelu Onyx je i fakt, že je přenositelný. Dá se jednoduše napájet vestavěnou baterií a dokáže sám hrát. V případě, že s reproduktorem někam jdete, ocelový stojánek může bezvadně posloužit jako rukojeť.

Harman/Kardon Onyx

     Druhým modelem, který můžeme bez váhání doporučit do domácnosti každého příznivce dokonalého zvuku, je Harman/Kardon Aura vycházející z legendárního designu Soundsticks. Bezdrátový reproduktorový systém je, stejně jako předchozí model, vyráběn v kombinaci průzračného plastu a v černé či bílé barvě spodní pogumované části, která se v současnosti těší nebývalé oblibě. Ovládání Harma/Kardon Aura je umístěno pravě v této pogumované části, je dotykové a na dotyk nesmírně příjemné.  Díky 6 výškovým a středorozsahovým měničům po celém obvodu základny, 4.5” subwooferu a 360° zvuku má systém Aura šmrnc a styl, který by mu mohla leckterá jiná sestava závidět. Vestavěné Bluetooth umožní streamování zvuku z jakéhokoli Bluetooth zařízení, Airplay, Wifi pro Apple a DLNA streamování. Kromě zvuku je Aura také úžasným doplňkem do každé moderní domácnosti. Průhledná plastová část umožňuje posluchači nahlédnout na dunící subwoofer, dokonalost podtrhuje decentní, harmaňácké modré LED podsvícení. Pokud vás Aura ohromí svým vzhledem, věřte, že vás ohromí i svým prostorovým zvukem.

Harman/Kardon Aura

     Za zmíněnými kousky nezaostává ani model Harman/Kardon Nova. Bezdrátový stereo reproduktorový systém, samozřejmě vyráběný v černé a bílé, která oživí jakoukoli domácnost, která touží být moderní. Nova se bez potíží přizpůsobí jakémukoli audio systému a je možné ho připojit analogově, opticky i přes Bluetooth ke zdroji zvuku. Primárně je myšlený jako multimediální reproduktor pro počítače, hudbu ale můžete s radostí přehrávat z jakéhokoli zařízení v domácnosti. Čím ještě potěší? Rozhodně rozšířenou basovou odezvou, širokopásmovým zvukem, NFC připojitelností a mnoha dalšími vychytávkami. Podobně jako u Harman/Kardon Aura i  Harman/Kardon Nova designéři vsadili na kombinaci průzračného a černého tvrzeného plastu a pogumovanou částí s ovládáním hlasitosti.

Nepřehlédněte:
Fotoreportáž HighEnd Slovakia 2014
Harman/Kardon Nova

     Vynikajícím zvukem i svěžím vzhledem se pyšní také systém Harman/Kardon OMNI, bezdrátový, skutečný HD audio stereo systém. Harman/Kardon OMNI vaši místnost dokáže zaplnit zvukem bez ohledu na to, v které části domácnosti se zrovna nacházíte. Máte totiž možnost nastavit více reproduktorů a vychutnat si bezdrátový zvuk s pouhým dotykem tlačítka. Můžete přehrávat rozmanitou hudbu v různých místnostech, stejně jako streamovat skladbu v celém dome pomocí režimu Party. Jestliže stojíte o stereo nebo úplný prostorový zvukový zážitek, seskupte reproduktory dohromady a užívejte si ho. Naše aplikace a Bluetooth schopnost vám umožňuje plynulý přístup k jakékoliv hudbě ve vašem telefonu nebo oblíbené aplikaci. Na rozdíl od jiných systémů bezdrátového streamování tento model podporuje 24 bit/96 kHz HD audio streamování studiové kvality.

Harman/Kardon OMNI

     Poněkud jiným, ale přesto krásným a moderní kouskem je reproduktor JBL Authentics L8. Jde o dvoupásmový reproduktorový systém s bezdrátovým streamováním v tradiční JBL „bedně“, která může působit velice moderně, ale i klasicky se závanem starých dobrých časů, pokud odpojíte mřížku reproduktoru. Labužnický zážitek vám dopřeje dřevěná ozvučnice. Dynamický širokopásmový stereo zvuk z jediného reproduktoru s bezdrátovým připojením pro AirPlay, DLNA a Bluetooth zařízení si zamilujete, jen co z něj poprvé uslyšíte hrát svou oblíbenou píseň. Authentic v hnědé nebo černé barvě dřeva je kousek, které můžete klidně postavit doprostřed místnosti. Bude krásný z každého úhlu pohledu.

JBL Authentics L8

Vyrážíte ven? Mějte hudbu s sebou!

     V poslední době se velmi oblíbenými staly přenosné outdoor reproduktory, které si s sebou můžeme vzít na zahradu, k bazénu, ke grilování, na túru do přírody nebo na konferenční hovor. V každém případě vám může posloužit i jako záložní zdroj energie – powerbank. Chytrá věcička. Parádním modelem outdoorového reproduktoru je například JBL Charge 2. Už to, že jde o produkt o JBL, naznačuje, že zvuk jím vysílaný bude přesný, dokonale uspokojující pro náročné posluchače a překvapivý pro ty nenáročné.

     Silný zvukový zážitek je zajištěn díky přítomnosti dvou měničů a dvou pasivních basových zářičů. Technologie Bluetooth umožňuje přehrávání hudby, i když máte reproduktor v batohu a chystáte se lézt po horách. Bezdrátové spojení lze využívat i pro komunikaci s ostatními účastníky zájezdu přes konferenční reproduktor. Zabudovaná baterie vydrží až 12 hodin provozu a má dostatek energie pro nabíjení mobilních zařízení, například telefonů.

Nepřehlédněte:
Audio Video Show Praha 2016
JBL Charge 2

Užijte si skvělý zvuk u počítače
     Kromě toho, že jako PC reproduktor může skvěle posloužit zmíněný model Onyx a Aura, dodat můžeme i JBL Voyager, jediný domácí audio systém, který zahrnuje odnímatelný bezdrátový reproduktor. Můžete s ním chodit po bytě i kanceláři nebo z jeho základny nabíjet svá mobilní zařízení. Reproduktor vydrží sloužit až 5 hodin v kuse, přináší každému výkonný zvuk, který dokáže zaplnit jakoukoli místnost do posledního růžku. Výhodou je i jeho pokroková technologie SoundClear, která zajišťuje potlačení šumu, a vestavěný mikrofon, díky němuž můžete s reproduktorem i telefonovat. Jestliže vás u počítače trápí nepřesný zvuk, spojte ho s Voyagerem a bavte se, jak je libo!

JBL Voyager

     Vychutnejte si zvuk doma, v kanceláři, na zahradě i na cestách díky novým technologiím a neustále se zlepšujícím reproduktorům a reproduktorovým systémům. Sáhněte po kvalitě, která vám zpříjemní každý zážitek, ke kterému ji přizvete!
comments powered by Disqus