Nečekaný výkon v mini reproduktoru

Nečekaný výkon v mini reproduktoru

Žádné extra designové záležitosti, ani netradiční vyhotovení. Jednoduše kvádr. I takto vidí inženýři v JBL Audio přenosný reproduktor. My jsme se podívali na to, co nabízí a jakou má reprodukci hudby.
JBL Go vystupuje z řady hned v několika směrech. Prvním je už zmíněný design. Tak prozaický design se vidí jen málokde - no chválíme výrobce. Nepotřebuje jiné nedostatky dohánět vzhledem, jak to bývá jinde. Malý reproduktor zároveň poslouží jako handsfree a je dostupný v celkem osmi barvách. Tradiční šedou a černou doplňují odvážné, ale velmi dobře vypadající, živé barvy. 

Podporuje připojení přes Bluetooth 4.1 i přes audio kabel. Ten ale na rozdíl od microUSB nabíjecího kabelu není součástí balení. Zabudovaný akumulátor s kapacitou 600 mAh umožní 5 hodinové přehrávání. Pod konektory je mikrofon, takže reproduktor využijete i k telefonování. Při přehrávání hudby z mobilu se hudba pozastaví a vy můžete klidně vyřídit hovor.

JBL Go

Specialitou je ale zvuk. Při porovnání s jinými reproduktory tohoto typu a velikosti má zatím nejlepší hudební projev jaký jsme slyšeli. Když k tomu připočítáme cenu, je to jasný vítěz v porovnání s konkurencí. Zvuku pomáhá 40 mm měnič s výkonem 3W. Jeho frekvenční rozsah je 180 ÷ 20 000 Hz. V nižších pásmech je tedy posunutý na víc než dvojnásobek, než býva zvykem. Zvládne přehrávat i nízké tóny, i když je cítit, že se do popředí více tlačí středy. Naše zkušenosti z reprodukce jsou pozitivní a reproduktor nejvíce překreslí zvuk při střední hlasitosti. I přes mírné výhrady je to vynikající reproduktor za neočekávanou cenu. Náš cenový tip byl na první pokus dvojnásobný než je jeho oficiální stanovená cena.
comments powered by Disqus