Nečekaný výkon v mini reproduktoru

Nečekaný výkon v mini reproduktoru

Žádné extra designové záležitosti, ani netradiční vyhotovení. Jednoduše kvádr. I takto vidí inženýři v JBL Audio přenosný reproduktor. My jsme se podívali na to, co nabízí a jakou má reprodukci hudby.
JBL Go vystupuje z řady hned v několika směrech. Prvním je už zmíněný design. Tak prozaický design se vidí jen málokde - no chválíme výrobce. Nepotřebuje jiné nedostatky dohánět vzhledem, jak to bývá jinde. Malý reproduktor zároveň poslouží jako handsfree a je dostupný v celkem osmi barvách. Tradiční šedou a černou doplňují odvážné, ale velmi dobře vypadající, živé barvy. 

Podporuje připojení přes Bluetooth 4.1 i přes audio kabel. Ten ale na rozdíl od microUSB nabíjecího kabelu není součástí balení. Zabudovaný akumulátor s kapacitou 600 mAh umožní 5 hodinové přehrávání. Pod konektory je mikrofon, takže reproduktor využijete i k telefonování. Při přehrávání hudby z mobilu se hudba pozastaví a vy můžete klidně vyřídit hovor.

JBL Go

Specialitou je ale zvuk. Při porovnání s jinými reproduktory tohoto typu a velikosti má zatím nejlepší hudební projev jaký jsme slyšeli. Když k tomu připočítáme cenu, je to jasný vítěz v porovnání s konkurencí. Zvuku pomáhá 40 mm měnič s výkonem 3W. Jeho frekvenční rozsah je 180 ÷ 20 000 Hz. V nižších pásmech je tedy posunutý na víc než dvojnásobek, než býva zvykem. Zvládne přehrávat i nízké tóny, i když je cítit, že se do popředí více tlačí středy. Naše zkušenosti z reprodukce jsou pozitivní a reproduktor nejvíce překreslí zvuk při střední hlasitosti. I přes mírné výhrady je to vynikající reproduktor za neočekávanou cenu. Náš cenový tip byl na první pokus dvojnásobný než je jeho oficiální stanovená cena.
comments powered by Disqus
comments powered by Disqus