Nejprodávanější a nejpopulárnější reproduktor přichází ve verzi 2

Nejprodávanější a nejpopulárnější reproduktor přichází ve verzi 2

Je to až k nevíře, že JBL GO se už na trhu drží 3 roky a od začátku byl odsouzený k úspěchu.  To potvrzuje i Heureka, kde patří na první místo v prodávanosti v kategorii reproduktorů. Tento kousek v sobě kombinuje jen samá pozitiva: ověřená značka, slušný zvuk na svou velikost a nízká cena. A právě teď byl představen pokračovatel.
Na CES v Las Vegas se tento reproduktor prezentuje též s 5 hodinami výdrže a vylepšenou kvalitou a výkonem zvuku pomocí patentované technologie JBL Signature Sound. Nechybí osvědčená konektivita přes bluetooth rozhraní (obsahuje i jack konektor) pomocí kterého můžete i telefonovat, nastavená očekávaná cena na úrovni 34.99,- € a široká nabídka barevných provedení. Těch je přislíbených až 10.

JBL GO2

Najvíc kritiky k reproduktoru bylo k voděodolnosti a tak JBL GO2 už disponuje certifikací IPX7. Nový reproduktor vydrží 30 minut v metrové hloubce! Už i my se těšíme, kdy se tyto kousky dostanou na náš kontinent. Odhadujeme, že před letními prázdninami budou v nabídce a za dobré vysvědčení si můžete přát JBL GO2.

comments powered by Disqus