Multifunkční JBL Charge 2+ není jen reproduktor

Multifunkční JBL Charge 2+ není jen reproduktor

Rádi si dopřejete posezení s kamarády u ohniště či u bazénu a chcete si to zpříjemnit hudbou? Potom vám nemůže chybět Charge 2+ od JBL. Reproduktor, který dokáže o mnoho více, než byste na první pohled řekli. Kromě úžasné dvanácti hodinové zábavy vám poslouží i jako Power Bank a hudbu můžete pouštět hned třemi zdroji.
Každý správný muž kladie imperativ na funkční i estetickou stránku všeho, co vlastní. Do této kategorie patří i přenosný reproduktor Charge 2+ od JBL, který nabízí kromě kvalitního výkonného stereo zvuku i nadstandardní zpracování.

Když ho vezmete do rukou poprvé, uznale kývnete nad vyspělostí konstrukčního řešení. Ergonomie je skutečně vynikající. Všechny ovládací prvky jsou šikovně situované na horní část zařízení a ovládají se dotykem. Komfort nejnovější verze tohoto reproduktor oproti svým starším verzím doplňuje nová vlastnost a to odolnost reproduktoru vůči stříkající vodě. To Charge 2+ přímo předurčuje na použití do bojových podmínek, jaké panují na každé správné outdoor akci. Charge 2+ atmosféru udrží po dobu až 12 hodin, a váýně, vydržíte dýl?

jbl charge 2plus

Jak vidíte, nezradí vás. Mohl by ale váš playlist. Naštěstí má JBL Charge 2+ velký trumf v rukávu, který je propojitelnost až se 3 zdroji hudby - Social Mode. Z vašich přátel se stanou DJové a i zábava bude gradovat až do hlasitosti 80 dB. Charge 2+ má takéUSB port, který slouží k nabíjení externích zařízení, takže reproduktor můžete používa i jako Power Bank. Poslední, neméně důležitou funkcí je integrovaný mikrofon, pro uskutečnění hovoru. Pro všechny případy, na párty člověk nikdy neví ...
comments powered by Disqus