Maximální zvukový zážitek v minimalistickém těle

Maximální zvukový zážitek v minimalistickém těle

Nenápadný moderní design, čisté linie, elegantní barevné provedení, vkusnost a jednoduchost v každém detailu. Přesně takové jsou na první pohled domácí kino BDS 635 a přenosný reproduktor Onyx 3. Minimalistický vzhled však vytváří kontrast s maximem funkcí, které povýší poslech hudby, sledování filmu či obyčejné telefonování na skutečný zážitek.
Výkon, který překoná vaše očekávání, ne však rozpočet
4K domácí kino BDS 635 od společnosti Harman/Kardon s jeho oceněným designem je na první pohled nenápadný a dokonale zapadne do vašeho obývacího pokoje či multimediálního prostoru. Je to však kompletní   5.1-kanálový, 350 W, 4K 3D Blu-ray Disc™ systém s technologií Wi-Fi® a Bluetooth®. BDS 635 má pět sladěných reproduktorů a dole směřující 100 W subwoofer. Obsahuje všechno potřebné pro jedinečné video a prostorový zvuk z prakticky jakéhokoliv filmového nebo hudebního zdroje, spojením výkonu jednotlivých komponentů s jednoduchostí použití jediného, plně integrovaného audio systému domácího kina. Zvuk ve vysokém rozlíšení v souladu s digitální kvalitou videa Blu-ray Disc™ formátů odemkne plný potenciál filmových zvukových stop formátovaných pomocí Dolby TrueHD a DTS Digital Surround dekódování.

Bez ohledu na zvolený režim, budete tleskat výjimečné kvalitě zvuku realizované prostředníctvím BDS 635 – čímž dostanete maximum s vašeho celého systému.

Harman/Kardon BDS635

Překrásný a mocný audio výkon, který se hýbe s vámi

Onyx Studio 3 od Harman/Kardon je plně vybavený, přenosný Bluetooth reproduktor, který poskytuje výkonný zvuk s ikonickým Harman/Kardon designem. S tímto reproduktorem vyrobeným ze špičkových materiálů si můžete vychutnat až 5 hodin poslouchání hudby díky dobíjecí baterii a díky bezdrátovému připojení dvou Harman/Kardon Wireless Dual Sound vybavených reproduktorů dohromady umocníte váš zážitek při poslouchání hudby.

Nepřehlédněte:
Krabice plná překvapení
Uživatelé taktéž budou moci s tímto reproduktorem uskutečnit křištálově čisté telefonické hovory, prostřednictvím vestavěného mikrofonu, který je vybavený technologií na potlačení hluku a ozvěny.

Nádherný design přitom zdokonalí váš prostor a bude sloužit ke cti jakékoliv místnosti, textilní povrch zase přidává styl prostředí i tehdy, když jste na cestách.

Harman/Kardon Onyx Studio 3
comments powered by Disqus