Kvalita bez kabelů a bez kompromisů: Harman/Kardon OMNI

Kvalita bez kabelů a bez kompromisů: Harman/Kardon OMNI

Výrobky od americké firmy Harman/Kardon neustále získavají ocenění za design, zvuk a inovace. Nároky zákazníků se neustále zvyšují, ale Harman/Kardon pravidelně přináší na trh také množství inovacií, které konkurenci vracejí na startovací čáru. Nejnovějším přírůstkem této značky je série OMNI.
Jde o domácí bezdrátové multiroomové HD reproduktory. Jako první na světě udělali v Harman/Kardon bezdrátové home reproduktory, které dokáží reprodukovat vaše nahrávky v HD kvalitě – 24 bit/96 kHz, což ocení každý audiofil. Kromě toho produkty série OMNI dokáží re-streamovat i signál z Bluetooth nebo AUX vstupu na další reproduktory OMNI v domácnosti, což konkurence zatím nedokáže.

Série OMNI obsahuje dva aktivní reproduktory OMNI 10, OMNI 20 a audio adaptér označený ADAPT. Větší verze reproduktorů OMNI 20 má velmi slušný výkon 4 x 15 W. Má čtyři měniče. Dva jsou výškové s průměrem 19 mm a dva basové s průměrem 70 mm. Zřetelné výšky a středy vám s přispěním silných basů zaručeně zvednou chlupy na těle.

Menší verze reproduktorů OMNI 10 v reprodukci rozhodně nezaostává. Rezolutně dává už na první pohled najevo, že i přes svoji menší velikost umí udělat slušný hluk, a to i při dodržení nejvyšší kvality reprodukce zvuku. OMNI 10 a OMNI 20 můžete už dnes konfigurovat jako stereo sestavu. Poslední produkt ze série OMNI ADAPT slouží na propojení vašeho domácího systému nebo TV s produkty série OMNI. ADAPT má analogový AUX vstup a výstup a Bluetooth rozhraní.

Nepřehlédněte:
Bezdrátový multiroomový hudební systém Harman/Kardon OMNI
Harman/Kardon OMNI

Pozitivně se projevila spolupráce s kalifornskou firmou Blackfire Research, která poskytuje technologie a řešení pro vysoce výkonné multimediální aplikace přes Wi-Fi. OMNI má tak k dispozici kvalitní bezplatnou aplikaci Harman/Kardon Controller, která obsahuje různé ovladače systému a všechny si najdou uplatnění v různých situacích. Pokud máte více reproduktorů OMNI, například v každé místnosti jeden, tak si ve svém mobilu nebo tabletu můžete, samozřejmě, zvolit různou hudbu do různých pokojů. To je seriózně vyspělý systém, protože když pořádáte párty, tak ne všichni preferují stejný styl. Kolik máte pokojů, tolik tematických žánrů a playlistů můžete vytvořit nebo všude může hrát to stejné. Je to na vás, svoboda teď dosáhla nových rozměrů. Plus podle situace můžete změnit i individuální hlasitost každého reproduktoru nebo přes Master Volume ovládáte hlasitost na všech současně.

Produkty série Harman/Kardon OMNI jsou k dispozici v elegantních barvách – černá a bílá, které se hodí do každého interiéru. Kromě toho mají kompaktní velikost v moderním nadčasovém designu pro bezproblémové integrování do vaší domácnosti a k tomu, samozřejmě, jako vždy připojili tradiční kvalitní reprodukci, která uspokojí i nejnáročnější audiofily.

Harman/Kardon OMNI

A toto všechno je jen začátek domácího bezdrátového řešení od značky Harman/Kardon, protože výrobce slibuje, že do rodiny OMNI brzy přibydou novinky, jako jsou bezdrátový subwoofer, soundbar, efektové reproduktory a reproduktory pro vaše terasy, což umožní v budoucnosti sestavovat další zajímavé konfigurace reproduktorů pro domácí bezdrátová řešení, např. 2.1, 5.0 a 5.1.
comments powered by Disqus