JBL Xtreme: Špičkový zvuk, který si vezmete kamkoliv

JBL Xtreme: Špičkový zvuk, který si vezmete kamkoliv

Pokud si chcete užít vaši oblibenou hudbu na jakémkoliv místě, tato vychytávka je stvořena pro vás. Výkonný zvuk je teď přenosný. JBL Xtreme, reproduktor, který si vezmete vždy s sebou.
JBL Xtreme je nepřekonatelný přenosný Bluetooth reproduktor, který bez námahy poskytuje ohromující, výkonný stereo zvuk začleněním čtyř aktivních převodníků a dvou viditelných JBL basových měničů. Použitím masivní dobíjecí 10,000 mAh Li-ion baterie, která podporuje až 15 hodin přehrávaní a duálních USB nabíjecích výstupů, tento reproduktor jednoduše zachová vaši hudbu a vaše zařízení v činnosti tak dlouho, jak to jen budete potřebovat.

Při grilovačce na terase nebo v městském parku, na večírku u bazénu nebo s kamarády u jezera. Všude tam si dnes můžete sebrat opravdu kvalitní zvuk. Designéři použili stylové materiály. Robustní gumový kryt umožňuje vašemu reproduktoru zvládnout všechny vaše dobrodružství. Textilní design odolný vůči skvrnám si můžete vybrat ve třech barevných odstínech – černém, modrém a červeném. Xtreme si dokonce poradí bez problémů i s deštěm nebo čištěním pod tekoucí vodou. Jeho rozměry jsou 126 x 283 x 122 mm a hmotnost jen něco málo nad dva kilogramy. Jde o nový typ přenosného reproduktoru vycházejícího z produktu JBL Charge 2, avšak s většími mírami a s vylepšeným výkonem 2x20W se špičkovým zvukem ve své kategorii.

JBL Xtreme


Xtreme je připojitelný přes JBL Connect, který dokáže spojit vícero JBL Connect vybavených reproduktorů dokupy, což zvyšuje zážitek z poslouchání vaší oblíbené hudby. Funkce Bluetooth streamování zase umožňuje připojení tří smartphonů nebo tabletů. Pomocí reproduktoru můžete dělat i konferenční hovory, přičemž nechybí funkce potlačení šumu a ozvěny.

JBL Xtreme byl oceněn sdružením novinářů EISA jako nejlepší evropský přenosný reproduktor 2015/16

Nepřehlédněte:
Být přenosný se teď nosí
comments powered by Disqus