JBL Vstupuje do sveta gamingu

JBL Vstupuje do sveta gamingu

Přenosné JBL reproduktory a sluchátka získali obrovskou popularitu. Co však přinese nová gamingová řada produktů? Odpověď se dozvíme v blízké budoucnosti. Bez obav však můžeme říct, že JBL vložilo do nových headsetů a reproduktorů určených pro hráčskou komunitu svojí pověstnou kvalitu. Pojďte se s námi podívat na co se můžeme těšit.
Gameři vládnou světu
Gamerská komunita patří mezi ty, které rostou nejdynamičtěji. Za tzv. gamery je možné označit až 2.4 miliardy lidí na celém světě. Tato skupina prahne po zážitcích, které přibližují svět her k realitě. Jejich potřeby se stále zvyšují, a proto se JBL rozhodlo vyvinout kompletně novou a inovativní řadu produktů s označením Quantum. JBL bylo téměř při každém technologickém pokroku v oblasti audia a při gamingové revoluci tak nesmí chybět.

Quantum efekt – když zvuk rozhoduje o tom jestli přežijete
Každý z gamerů nám určitě dá za pravdu, že slyšet odkud se k Vám blíží hrozba může rozhodnout o tom, jestli se Vám na obrazovce objeví nápis „GAME OVER“, anebo hru či soupeře porazíte. JBL proto přichází s technologií JBL QuantumSURROUND™,  která přináší zvuk, se kterým přežijete.

JBL Quantum

Gamingové JBL headsety  
Kompletní řada Quantum byla vyvíjená ve spolupráci s gamerskou komunitou a těmi nejlepšími
inženýry, který má JBL ve svých řadách. Vlajková loď JBL QUANTUM ONE disponuje exkluzivní technologií JBL QuantumSPHERE 360™. Proprietní algoritmy a integrované senzory na sledování hlavy umožňují hráčům slyšet zvuky a pohyby okolo nich, jako nikdy předtím. Všechny modely headsetů z řady JBL Quantum jsou vybavené technologií HARMAN X 3D. Tato vychytávka dokáže kalibrací nastavit zvuk, který bude sedět danému hráči. Každé ucho je unikát a a proto potřebuje unikátní nastavení.

Nepřehlédněte:
JBL vstupuje do světa herních headsetů s novou sérií Quantum

Kolik budou headsety JBL Quantum stát?
Řada Quantum přinese na trh 7 druhů headsetů, od kabelových až po profesionální kousky. Modely JBL QUANTUM 300, 400, 600 a JBL QUANTUM 800 budou disponovat už výše zmíněným JBL QuantumSURROUND™. Nejnižší model JBL QUANTUM 100 začíná na ceně 39 EUR a vlajková loď JBL QUANTUM ONE bude končit na ceně 299 Eur. Navzdory popularitě headsetů jsou mezi gamery stále klasici, kteří nedají dopustit na repráky. V nabídce proto nechybí desktopové reproduktory s označením QUANTUM DUO s očekávanou cenou na úrovni 159 Eur. Prodej v Česku by měl začít v červnu tohoto roku.
comments powered by Disqus