JBL TUNE120TWS jsou designové, bezdrátové a cenově dostupné

JBL TUNE120TWS jsou designové, bezdrátové a cenově dostupné

Absolutně bezdrátová sluchátka do uší s elegantním a pohodlným designem jsou novým přírůstkem do JBL rodiny.
JBL rozšiřuje své portfolio o skutečně bezdrátové a cenově dostupné sluchátka JBL TUNE120TWS. Výkonný zvuk má zajistit 5,8 milimetrový měnič, který je podpořen JBL Pure Bass zvukem.

Výrobce tentokrát vsadil na tři barevné varianty a to bílou, modrou a černou. Pouzdro má elegantní tvar a samotným sluchátkům poskytne energii na 12 hodin hraní. Špunty na jedno nabití vydrží hrát 4 hodiny, tedy celkem 16 hodin nebudete potřebovat nabíječku. Po 15 minutách nabíjení sluchátka zvládnou hrát další hodinu. Na zcela nabití sluchátek i pouzdra budete potřebovat 2 hodiny.

JBL Tune120TWS

Samotné špunty mají ergonomické tvarování přizpůsobené dlouho trvajícímu komfortu, v balení jsou tři velikosti nástavců do uší. Ovládání sluchátek je na jejich zádech, obě jsou aktivní na ovládání a rozumí si se Siri a Google Now. Asistenta probudíte jediným stisknutím tlačítka.

Nepřehlédněte:
JBL Tune 120TWS: Dostupná kvalita, která se dobře nosí
JBL TUNE120TWS vědí posloužit jako hands free sada pro telefonování, přičemž hovory jsou stereo. Hmotnost sluchátek s nabíjecím pouzdrem je příjemných 73 gramů.

JBL Tune120TWS
comments powered by Disqus