JBL Tune 220TWS - true wireless sluchátka za stovku

JBL Tune 220TWS - true wireless sluchátka za stovku

True wireless sluchátka s cenovkou těsně pod sto eur konkurují dražším AirPodom od Applu. Nabízejí zvuk JBL Pure Bass a spolu s nabíjecím pouzdrem až 19 hodin přehrávání hudby.
Sluchátka bez jakýchkoliv kabelů jsou mezi uživateli populární. Podle analytické agentury IDC tvoří true wireless sluchátka až čtvrtinu trhu s nositelným příslušenstvím, prim hrají AirPods od Applu.

Designově podobné, ale cenově mnohem nižší jsou sluchátka JBL Tune 220TWS. Na Slovensku se prodávají za doporučenou cenu 99 eur. Dokáží pracovat s Androidem a iOS.

JBL Tune 220TWS

Základní parametry:

 hmotnost 56 gramů,  velikost měniče 12 mm,  frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz,  impedance 32 ohmů,  Bluetooth 5.0,  kapacita baterie v jednom sluchátku 22 mAh,  baterie v nabíjecím pouzdře 410 mAh,  doba nabíjení 2 hodiny,  doba přehrávání 3 hodiny,  celkový čas přehrávání s nabíjecím pouzdrem 19 hodin,  kompatibilita s Androidem a iOS.

Nepřehlédněte:
Zdají se vám sluchátka AirPods drahé JBL přineslo model za poloviční cenu
Obsah balení:
 sluchátka JBL Tune 220TWS
 USB-C nabíjecí kabel
 nabíjecí pouzdro
 dokumenty

JBL Tune 220TWS

Výrobce upozorňuje na 12 mm převodovky, které jsou vybaveny zvukem JBL Pure Bass, mají ergonomický design vhodný pro každodenní nošení a elegantní kovový povrch v různých barevných variantách.

Sluchátka poskytují tři hodiny přehrávání za jedno nabití a dalších 16 hodin z nabíječky v kapse. Pomocí ovládacích prvků náhlavní soupravy lze přepínat mezi skladbami, pozastavit přehrávání, telefonovat a začít hlasové pokyny.

JBL Tune TWS220 je k dispozici na Slovensku za 99 € ve čtyřech barvách: černá, bílá, modrá a růžová.

Nepřehlédněte:
Jak si správně vybrat Ture Wireless sluchátka
JBL Tune 220TWS


comments powered by Disqus