JBL Trip

JBL Trip

Nemáte ve svém autě hands free soupravu nebo jednoduše jen často střídáte auta a nechce se vám pokaždé skládat maturitní zkoušku z párování mobilního telefonu? Na scénu přichází řešení s názvem JBL Trip. Prosím, seznamte se.
JBL TRIP je reproduktor vícero tváří. Velikostí je předurčen, aby vám nepřekážel, pokud se ho rozhodnete vzít s sebou na výlet do přírody či k vodě pro streamování vaší oblíbené hudby. Prioritně však jde o přenosnou hands free soupravu určenou pro bezpečné telefonování v autě, vybavnou exkluzivní Harman technologií potlačení šumu. Nezáleží na tom, zda jedete v otevřeném kabrioletu nebo v tanku. Dialogy a přenos zvuku zůstanou stále na vysoké úrovni a to nejsou reklamní slova výrobce. Mohu skutečně potvrdit, osobně jsem zkoušel a testoval v terénu. Plus můžete JBL TRIP použít ne jen v autě, ale i v kanceláři a doma, neboť jde skutečně o snadno přenosnou hands free soupravu.

Počáteční párování nezabere více než 2 - 3 minuty a následně už stačí mít na smartphonu zapnutý bluetooth, aby se zařízení vzájemně spojila. Součástí balení je šikovná kovová spona sloužící na uchycení na sluneční clonu. Reproduktor obsahuje dvojici magnetů a bezpečnostní drážky, které nekomplikovaně na první pokus zpadnou vždy na svoje místo a bezpečně uchytí reproduktor.

JBL Trip

Na těle reproduktoru se nachází všechna potřebná tlačítka pro přijetí hovoru, ovládání hlasitosti a též samotné párování. Výhodou JBL TRIP je, že i po vypnutí motoru můžete stále telefonovat, jelikož je vybavený vlastní baterií s kapacitou slušných 1 200 mAh, což odpovídá až 20 hodinám hovoru nebo osmi hodinovému hudebnímu maratonu. V pohotovostním režimu setrvá až 800 hodin. Podpora Siri či Google Now zvyšuje bezpečnost a ulehčuje komunikaci se smartphonem. Vychytávkou stojící za zmíňku jsou i navigační a ADAS hlášení ze smartphonu, která se bezpečně odešloupřes bluetooth při současném poslouchání rádia nebo dopravních hlášení. 

Nepřehlédněte:
CES Inovation awards – Harman sbírá ceny a představuje novinky
Hodnocení
+ jednoduchá instalace
+ kvalitní zvuk u telefonických hovorů
- žádné
comments powered by Disqus