JBL pustil do prodeje další generaci sluchátek s bezdrátovou technologií

JBL pustil do prodeje další generaci sluchátek s bezdrátovou technologií

JBL spustil s uvedním nové E série sluchátek globální televizní kampaň do které zapojila své ambassadory jako Jerome Boateng, Rafael Varane, Maître Gims. Nová série slúchátek nahrazuje populární sérii Synchros, která se momentálně doprodává. V plném rozsahu nabízí 5 řad univerzálních kabelových i bezkabelových řešení: do uší, na uši a okolo ucha. Takto si může vybrat každý, co mu nejvíc vyhovuje.

Bezdrátové modely E25BT, E45BT a E55BT se dají připojit k drtivé většině zařízení disponujících Bluetooth technologií. Ta vám umožňuje mít zároveň hands-free po celou dobu používání. Každý model umožňuje užívatelům jednoduché přepínání mezi zařízeními. Užívatelé tak mohou snadno přepnout hudbu z přenosného zařízení na hovor na telefonu.

Nový stylový design JBL E-series kombinuje komfort a design. Díky pohodlné textilní čelence vás sluchátka nebudou omezovat ani po dlouhém používání. Navíc textilní kabel brání zamotání kabelu. Nejvyšší modely E45BT a E55BT přichází s ovládacími tlačítky na mušli, abyste mohli ovládat skladby či telefonáty bez potřeby ovládání zařízení v bezdrátovém režimu. V případě, že vám dojde baterie ve sluchátkách, máte možnost připojit odnímatelný textilní kabel s 1-tlačítkovým dálkovým ovladačem.
Každý model sluchátek je nabízený ve čtyřech barvách: bílá, černá, modrá, červená. Určitě si vybere každý. Ceny začínají na úrovni 1 070 Kč (39.90€) a u bezdrátového řešení 1 890 Kč (69.90€).

comments powered by Disqus