JBL Pulse 4 - nová generace reproduktoru nabízí ještě lepší světelnou šou

JBL Pulse 4 - nová generace reproduktoru nabízí ještě lepší světelnou šou

JBL je značka, která vždy uměla přinést inovativní audio reproduktory za rozumnou cenu. Výjimkou není ani nový přírůstek v podobě světelného reproduktoru JBL Pulse 4.
Reproduktor Pulse je charakteristický svými světelného efekty, které se hodí jak na párty, tak na relaxační večer. Novinka dostala trochu pozměněný design, ale stále jde o válcový reproduktor, jakých známe od této značky hodně. Oproti předchůdcům zmizela spodní zakrytá část a nejnověji tvoří téměř celé tělo displej, na kterém se přehrávají barvy. Dostanete tak unikátní 360° LED světelnou show.

JBL Pulse 4

Ovládání se přesunulo na vrchní lištu reproduktoru. Na jedno nabití vydrží reproduktor 12 hodin. Podobně jako u předchozích modelů, ani u JBL Pulse 4 nechybí voděodolnost. Postará se o ni certifikace IPX7, která zabrání poškození například při potřísnění vodou.

Co se týče kvality zvuku, u značky JBL jsou zkušenosti se zvukem spíše pozitivní. Značka patří do portfolia konglomerátu Harman, který vyrábí kvalitní audio zařízení i do automobilů pod značkou Harman Kardon.

Nepřehlédněte:
RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!
JBL Pulse 4 nabízí i propojení s aplikací JBL Connect pro dodatečnou konfiguraci audia a světel. Díky funkci PartyBoost můžete propojit několik kompatibilních reproduktorů současně a vytvořit tak stereo zvuk. Funkce PartyBoost je v podstatě pouze přejmenována funkce Connect+, kterou disponovaly předchozí modely reproduktorů JBL.

JBL Pulse 4

Synchronizace s jiným JBL Pulse 4 reproduktorem funguje prý velmi jednodušše. Stačí se přiblížit k druhému reproduktoru a zatřást s ním. Reproduktory by se měly automaticky propojit.

Pokud vás JBL Pulse 4 zaujal, je k dispozici v bílé a černé barvě za cenu 199 dolarů. U JBL si můžete být jisti, že dostanete velmi dobrý zvuk a výbornou kvalitu zpracování. Pokud hledáte párty reproduktor, který vám nabídne i světelné efekty, je JBL Pulse 4 tou správnou volbou.

Oficiální cena v dolarech je uváděna bez daně, protože její výše není stejná v každém americkém státě.

Nepřehlédněte:
JBL Boombox: Společník na každou párty
JBL Pulse 4
comments powered by Disqus