JBL Pulse 3 – Reproduktor, který na sebe upoutá pozornost světelnou show

JBL Pulse 3 – Reproduktor, který na sebe upoutá pozornost světelnou show

Do rukou se nám dostal další bezdrátový reproduktor od firmy JBL, ale tentokrát nejde jen o zvuk. JBL Pulse 3 předvádí i světelnou show, která přidává reproduktoru nový rozměr.
JBL Pulse 3

Dnešní bezdrátové reproduktory dokáží různé věci, ale to, co předvádí JBL PUlse 3 je jedinečné. Většinu plochy reproduktoru totiž pokrývá 360-stupňové LED podsvícení, které do hudby vytváří světelnou show. Reproduktor nabízí osm různých větelných režimů, včetně jednoho upravitelného.

JBL Pulse 3

Přepínat mezi nimi můžete tlačítkem na reproduktoru, nebo přes aplikaci JBL Connect. Najvíc možností ovládání získáte právě přes zmiňovanou aplikaci. V ní si můžete upravit barvy podsvícení nebo si vytvořit režim poskládaný z kombinace maximálně tři vzorů. 

JBL Pulse 3

Specialitou aplikace je výběr barvy podsvícení kamerou telefonu. Stačí telefon namířit na nějakou barvu a ta se přesune do podsvícení. Výsledná barva ne vždy stoprocentně odpovídá realitě, ale i tak jde o funci, s níž ohromíte okolí.

Nepřehlédněte:
JBL Pulse 3
JBL Pulse 3

Samozřejmě jde stále o bezdrátový reproduktor, a tak je třeba zmínit i jeho zvukové kvality. Společnost JBL patří mezi nejlepší výrobce audio produktů. Nejsem ale úplně přesvědčený, že JBL Pulse 3 je reproduktor, po kterém byste měli sáhnout, pokud vám jde primárně  o kvalitu zvuku.

JBL Pulse 3

Ne, že by zněl JBL Pulse 3 špatně, ale je slyšet, že při jeho tvorbě se kladl důraz hlavně na 360-stupňové osvětlení. Hlasitější přehrávání odhalí menší nedostaky v kvalitě zvuku. Nejlépe si JBL Pulse 3 poradí s klasickou a akustickou hudbou. Problém mu nedělá ani rock či metal, ale u hip-hopu a elektronické hudby už trochu ztrácí dech.

JBL Pulse 3

Pokud máte po ruce vícero reproduktorů značky JBL, tak si můžete výrazně zlepšit hudební zážitek díky funkci JBL Connect+. Tato funkce nabízí dva režimy, přičemž režim Stereo vytvoří ze dvou reproduktorů stereo soupravu a režim Party propojí vícero reproduktorů, které budou následně hrát identicky.

JBL Pulse 3

Další specialitou JBL Pulse 3 je certifikace odolnosti vůči vodě IPX7. Ta umožní reproduktor úplně ponořit do vody, ale hlavně ho používat bez obav u vody. Přesně na takové situace je  JBL Pulse 3 jako stvořený. Jeho tělo je z většiny pokryté křehkým plastem, takže se nehodí k častému přenášení.

Nepřehlédněte:
JBL má snad nejkrásnější Bluetooth reproduktor. Toto je JBL Pulse 3!
JBL Pulse 3

JBL udává výdrž reproduktoru až 12 hodin, ale reálně vydržel zhruba 7 hodin při poloviční hlasitosti. Výdrž se liší podle hlasitosti přehrávání a nastavení jasu podsvícení. Reproduktor se nabíjí přes micro USB port, který je spolu se vstupem pro audio schovaný pod vodotěsným krytem.

JBL Pulse 3

JBL Pulse 3 není určen pro každého, ale svoje místo na trhu určitě má. Díky světelné show a odolnosti vůči vodě si s ním můžete zpestřit nejednu párty u vody. Možná trochu zamrzí cena  6 450 Kč (239 eur), která vás donutí porozhlédnout se i po jiných reproduktorech. Pokud vám ale cena nepřekáží, tak si s JBL Pulse 3 užijete kvalitní zvuk a skvělou světelnou show.

JBL Pulse 3
comments powered by Disqus