JBL Pulse 3

JBL Pulse 3

Vedle mega přenosného reproduktoru JBL Boombox představujeme nejméně zajímavý a jeden z nejkrásnějších reproduktorů na trhu: JBL Pulse 3.
Tento reproduktor je podstatně krásnějších oproti předchozí generaci. Například JBL Pulse 2 nám velmi připomínal spíš lapač na hmyz. Teď reproduktor podstatně narostl a vyhotovením spíš přípomíná lávovou lampu, které byly v minulosti velmi populární a znovu se stávají vyhledávanými doplňky. 

JBL Pulse 3

Vlastnosti

JBL pokračuje v nastavených parametrech posledních přenosných reproduktorů. To znamená, že i JBL Pulse 3 je plně voděodolný s certifikací IPX7. Ještě zvláštností je, jako u JBL Charge 3 je, že i tento reproduktor vám zůstane plavat na hladině. Kapacita baterie sice zůstala stejná, ale optimalizace prodloužili výdrž o 2 hodiny (až 12 hodin přehrávání). Zmenšili sice samotné měniče, ale zas je o jeden navíc. To zabezpečuje stejný zvuk z jakékoliv strany. Bohužel se to podepsalo na hmotnosti, reproduktor má 960g. Taktéž je nahrazený i firemní patent z původního JBL Connect na JBL Connect+.

JBL Pulse 3

Hlavní devizou JBL Pulse 3 jsou barevné světelné efekty, které zabírají většinu reproduktoru. Ty jsou kryté lesklým průsvitným plastem. I když se zdá náchylný k rozbití či poškrábání, opak je pravdou. Vydrží drsnější zacházení a na povrchu se to neprojevuje. Reproduktor tak zůstává neustále jako nový. Jediné, co na povrchu zůstává jsou uschlé kapky vody a občas i otisky prstů, což je viditelné jen, když je reproduktor vypnutý. Ale není to nic, co nespraví občasné utření. 

Nepřehlédněte:
Představení JBL Pulse 3 očima Techhouse
JBL Pulse 3

Nastavujeme si barevnou hudbu
Pro nastavení vlastních světelných efektů máte dvě cesty. Základní ovládání se nachází přímo na reproduktoru, ale je velmi omezené. Pro plné nastavení podle vlastních představ je potřeba nainstalovat do vašeho telefonu aplikaci JBL Connect (iOS, Android). Najednou se vám odkryje nepřeberné množství kombinací na nastavení osvětlení vašeho reproduktoru. Máte na výběr ze sedmi přednstavených režimů:  Wave, Jet, Explosion, Equaliser, Rave, Rainbov a Fire. Poslední, osmý, je pro vaše přizpůsobení směru animace. V každém režimu si můžete nastavit i barevný rozsah z přednastavené palety barev nebo si barvu vybrat pomocí fotoaparátu v mobilním telefonu. To je též rozdíl oproti JBL Pulse 2, kde byl senzor volitelné barvy přímo na reproduktoru. Takto to přesunuli do aplikace telefonu, což je šikovnější.

JBL Pulse 3

Pomocí aplikace nastavujete i jas podsvícení a nastavení JBL Connect + v případě, že máte více reproduktorů s tímto patentem. Pomocí JBL Connect + si můžete reproduktor propojit např. i s JBL Boombox nebo Flip 4.

Je možné, že se vám občas objeví v aplikaci i možnost aktualizace firmware reproduktoru, tak jako se to stalo nám. Sice nebylo psáno, co se vylepšuje nebo opravuje, ale pro jistotu jsme to aktualizovali. Samotný proces trval přibližně 7 minut. 

JBL Pulse 3

Obsah balení

V balení najdete  jen to nejnutnější a nic víc, i když bychom uvítali nějaké přenosné pouzdro. Kromě povinného manuálu je přibalený  USB kabel s microUSB koncovkou pro nabíjení a ještě adaptér do zásuvky s naší koncovkou a pro US kontinent.

Nepřehlédněte:
TEST JBL Pulse 3: diskotéka ve „flašce“
JBL Pulse 3

Závěr
Přibližně dvě věci nám chyběly na tomto reproduktoru, i když výborně doplňuje už existující portfolio přenosných reproduktorů od JBL. Reproduktor Pulse 3 disponuje 6000mAh baterí stejně jako JBL Charge 3, ale chybí mu USB port pro nabíjenní externích zařízení. Škoda, že už to nezaintegrovali. Druhá věc, co nám chyběla, byl nějaký malý otvor či poutko, abychom ho mohli nějakým způsobem někam zavěsit či uchytit. Tím ale končí jeho negativa.

JBL Pulse 3

Tento reproduktor si najde svoje publikum, které chce něco neobyčejného a přitom kvalitního. O kvalitě reprodukce u produktů od značky JBL není třeba pochybovat. Za 60 letou historii mají bohaté zkušenosti a navíc v USA ozvučují většinu kin.

JBL Pulse 3

Pokud chcete oživit svůj pracovní stůl, pokoj nebo kancelář, není nad čím váhat. Navíc dobře poslouží i na chatě či jako dobrý zdroj světla, pokud nastavíte barvu na bílou a vytáhnete jas na maximum. K disipozici je v černém a bílém provedení za cenu 6 450 Kč (239,- €).

JBL Pulse 3
comments powered by Disqus