JBL představila na CES 2016 novinky na 2. polovinu roku

JBL představila na CES 2016 novinky na 2. polovinu roku

Voděodolné reproduktory zažívají neskutečný booom, a tak firma JBL nadále inovuje svou sérii reproduktorů a přidává tyto vlastnosti. Na letošním CES v Las Vegas představila další novinky a společně se na ně podíváme.
JBL Clip 2
Druhý nejlevnější multimediální reproduktor JBL Clip 2 dostal též do vínku voděodolnost s certifikací IPX 7. To znamená, že není jen odolný vůči stříkající vodě, ale můžete jej i ponořit! Pogumovaný povrch zase zajišťuje, že reproduktor snese i drsnější zacházení. Novinky se skrývají i uvnitř. Reproduktor disponuje funkcí JBL Connect, tak jako JBL Xtreme, JBL Flip 3 a JBL Pulse 2 - můžete tak propojit více reproduktorů pro silnější hlasitost nebo plnohodnotný stereo režim. Kapacita baterie byla též navýšena a zajistí Vám až 8 hodin přehrávání. Další vlastnosti budou zachovány - handsfree telefonování, integrovaný AUX kabel a karabina na zavěšní.

Reproduktor bude dostupný v 5 barvách někdy v Q2/2016 těsně před létem. Evropskou cenu zatím neznáme.

JBL Clip 2

JBL Charge 3
Předchůdce tohto reproduktoru JBL Charge 2+ byl jako první na trhu s vlastností voděodolnosti, ale bohužel neměl zabudovanou funkcionalitu JBL Connect, kterou jsme si velmi rychle oblíbili. To mění až JBL Charge 3. Dokonce výrobce vylepšil voděodolnost jako u JBL Clip 2 certifikací IPX7. Podle obrázků se změnil i povrch reproduktoru a má kopírovat populární JBL Xtreme. Takže též snese tvrdší zacházení a špína mu nebude dělat problém. Kapacita baterie na úrovni 6000mAh vám zabezpečí nepřerušené poslouchání až 15 hodin. V případě, že vám u telefonu dojde šťáva, můžete si ji načerpat přímo z reproduktoru pomocí USB.

Nepřehlédněte:
JBL Studio 230 a 290
Dostupnost reproduktoru bude přibližne stejná jako u JBL Clip 2, t.j. V létě a cena pro evropský trh ještě není známa.

JBL Charge 3
comments powered by Disqus