JBL má čtveřici nových plně-bezdrátových sluchátek.

JBL má čtveřici nových plně-bezdrátových sluchátek.

Bezdrátová sluchátka jsou stále v módě a značka JBL na výstavě CES 2019 představila hned čtveřici nových modelů. Vybrat si tak může skutečně každý.
JBL Sluchatka

JBL nabízí novou sérii plně-bezdrátových sluchátek, které se mohou pochlubit rozumnými cenami, které oslabily konkurenci od Apple či Bose.

Prvním modelem jsou jednoduché JBL TUNE120TWS. Ty nabízejí technologii Pure Bass Sound a nabíjecí kolébku na tři dodatečné nabití. Jde o jednoduché špunty s minimalistickým designem. Na jedno nabití vydrží čtyři hodiny. Tento model by měl být dostupný od jara 2019 za cenu cca 99 € v šesti barevných zpracováních.

JBL Sluchatka

Druhým modelem jsou sportovní JBL Reflect Flow, které nabízejí certifikát IPX7, který je chrání před vodou a potom. Díky ergonomickému tvaru je využijete zejména při sportování, takže by vám neměly vypadávat.

Nepřehlédněte:
RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!
Přesné informace o výdrži baterie zatím známé nejsou, ale sluchátka by měly nabízet až 30 hodin výdrž i s nabíjecí kolébkou. Sluchátka disponují i technologiemi jako například TalkThru či AmbientAware, které propouštějí okolní hluky jako například hlas nebo auta, takže se ideálně hodí jak pro běžce, tak pro sportovce v posilovně. JBL Reflect Flow by se měly začít prodávat od tohoto léta za cenu 149 dolarů a dostupné by měly být ve čtyřech barevných zpracováních.

JBL Sluchatka

Třetím modelem jsou odolné JBL Under Armour Flash. Bezdrátové špunty nabízejí 5-hodinovou výdrž na jedno nabití. Sluchátka se budou prodávat za 169 € a v ceně dostanete i členství v rámci aplikace MapMyRun Premium v ceně 30 €. Koupit se dají už teď.

Posledním modelem jsou JBL Endurance Peak, které nabízejí značně odlišný design než zbylé tři modely. Také nabízejí odolnost IPX7 a dohromady is kolébkou vydrží 28 hodin. Koupit se dají již nyní ve třech barevných zpracováních za cenu 119 €.
comments powered by Disqus