JBL má snad nejkrásnější Bluetooth reproduktor. Toto je JBL Pulse 3!

JBL má snad nejkrásnější Bluetooth reproduktor. Toto je JBL Pulse 3!

Společnost JBL se rozhodla, že vylepší svůj už tak dost zajímavý reproduktor JBL Pulse. Druhou generaci, která taktéž nabízela světelnou show a 360stupňový zvuk, upravil tak, aby se z něho stal nejzajímavější reproduktor na letošním CES.
Samozřejmě, o kvalitě zvuku se momentálně nedá polemizovat. Zajímavé je však určitě zpracování, které prošlo v porovnání s Pulse 2 obrovskou změnou. Z konstrukce zmizel pletivový kryt, místo toho ji tvoří tvrdý plast, který hraje všema barvama. Místy reproduktor vypadá jako digitálnía lávová lampa.

JBL Pulse 3

Jednou z nových funkcí a vlastností je fakt, že reproduktor je odteď odolný vůči vodě, což znamená, že ho na pár minut můžete ponořit do mělké vody (IPX7 certifikace zaručuje odolnost vůči ponoření do hloubky 1 metru na 30 minut). Hrát vám z pod vody ale nebude. Signál Bluetooth přes ni totiž nepůjde. To je však maličkost, nakonec, nemůžeme mít všechno.

Pulse 3 by měl stát přibližně 200 dolarů, což se, předpokladáme, opět přenese do 200 eurové ceny. Tak či tak, o případných změnách vám dáme vědět.
comments powered by Disqus