JBL GO - v malém těle velký zvuk

JBL GO - v malém těle velký zvuk

Poměrně často se mi do rukou dostávají novinky přenosných bluetooth reproduktorů od různých výrobců, které mají v "laciné" cenové kategorii podobný zvuk podmíněný velikostí a jsou designově často pořádně praštěné. Poslední "hračkou", která mě zaujala, i když nejde o žádný highendový produkt, je JBL GO. Designově je to malá přenosná krabička, která se vejde do dlaně, ale možná právě v jednoduchosti designu se skývá jeho krása. A abych nezapomněl, i cena je čarovná. Za 890 korun nabízí tento repráček zvučného jména pořádnou dávku "muziky".
Povrchová úprava je příjemná na dotyk a kromě základních tlačítek na ovládání hlasitosti a párování je vybavený i USB vstupem na nabíjení, AUX vstupem a důmyslným poutkem na provlečení popruhu na zavěšení. JBL GO je dostupný v osmi barevných vyhotoveních od retro zeleno-modré přes žlutou, oranžovou, růžovou, modrou, červenou, šedou až po decentní černou. Kromě streamování hudby je tu ještě několik důvodů, proč je fajn mít tento repráček po ruce. Často jsem ho využíval například jako handsfree soupravu při telefonování v autě. Má totiž zabudovaný mikrofon, a pokud vám tedy handsfree souprava v autě chybí, dokáže JBL GO tento handicap vyřešit. 

JBL GO

Z hudební stránky je tento repráček nadmíru vyvinutý. I přes skutečně kompakní rozměry  (v x š x h): 68.3 x 82.7 x 30.8mm a hmotnosti 150 gramů dokáže roztancovat párty na chatě nebo potěšit dávkou muziky na pláži či venku na louce. Pětihodinová výdrž na jedno nabití je dostačující, ale po použití doporučuji nabít, díky čemuž se vyhnete nepříjemnosti z vybité baterie v době streamování. Popisovat, jaký žánr reprodukuje JBL GO nejvěrněji je při dané cenové relaci nemístné, ale rozhodně si pěkně poradí se vším a neurazí ani vyznavače průměrné porce basů.

Hodnocení
Klady
- široká škála barev
- multifunkčnost
- kvalita zvuku v dané cenové třídě
- cena
Zápory
- v dané kategorii žádné
comments powered by Disqus