JBL GO 3 – legendární reproduktor přichází v úplně novém designu

JBL GO 3 – legendární reproduktor přichází v úplně novém designu

Reproduktory od JBL nabízejí celé portfolio malých či velkých bezdrátových reproduktorů. Nejnovější přírůstek je maličký reproduktor JBL GO 3.
JBL GO 2 je jeden z nejdostupnějších a nejmenších bezdrátových reproduktorů výrobce. Jeho cena je aktuálně 759,- Kč a bude stále v prodeji v 5 barvách. Po jeho boku, jako rozšíření modelů GO, však přibude model JBL GO 3, který přináší nový design a vylepšený zvuk JBL Pro Sound. Právě tato technologie se stará o ještě kvalitnější basy a perfektní zvukový zážitek.

Reproduktor nabízí odolnost vůči vodě a prachu díky certifikaci IP67. Reproduktor se tak ideálně hodí i k bazénu či na výlety k moři. Doba nabíjení by měla být maximálně 2.5 hodiny a nabít ho můžete přes USB-C.

JBL GO 3

JBL GO 3 vydrží na jedno nabití okolo 5 hodin a na bezdrátové přehrávání slouží podpora Bluetooth 5.1. Pokud vás novinka zaujala, dá se již koupit v ČR za cenu 1090,- Kč v 8 různých barevných zpracování, která kombinují tři různé barvy, například zeleno-růžovo-žlutá nebo zeleno-kamuflážovo-oranžová.

Nepřehlédněte:
6 vánočních tipů od JBL
A proč se za JBL GO 3 vyplatí připlatit? Nabízí už modernější USB-C konektor pro nabíjení. Má vyšší výkon, větší velikost, lepší zvuk a lepší frekvenční rozsah v porovnání s modelem JBL GO 2.
comments powered by Disqus