JBL Flip4: Čtvrtá generace opět posouvá level výš

JBL Flip4: Čtvrtá generace opět posouvá level výš

Přenosný a odolný reproduktor JBL Flip přesvědčil už dávno a svoje postavení si neochvějně drží. Čtvrtá generace reproduktoru však posunula laťku ještě výš a na letošním CES hned získala ocenění Innovation Award. Co JBL Flip 4 nabízí?
Hlavní charakteristiky jsou jasné. Reproduktor připojíte k telefonu, tabletu, počítači nebo čemukoliv, co má Bluetooth a dokáže být zdrojem hudby. Flip 4 má Bluetooth verzi 4.2. I díky ní dokážete na jeden reproduktor připojit až dvě zařízení současně. Přepínání mezi zařízeními je díky tomu doslova bleskurychlé. Druhou hlavní chrakteristikou je odolnost. Certifikát IPX7 zaručuje, že reproduktor přežije i ponoření do vody. Pogumované provedení po stranách a na ovládacích prvcích či textilní prošití na samotném těle se zase starají o odolnost vůči nárazu.

JBL Flip 4

Ano, tento hudební válec je skvělým hodebním partnerem do autdooru. A to i díky 3 000 mAh baterii, která by měla vydržet na jedno nabití dvanáct hodín nepřetržitého hraní, což je úctyhodný výkon. Z nuly na 100% nabijete baterii přibližně za tři a půl hodiny.

Najdůležitější je však zvuk. Ten je – vzhledem ke kategorii reproduktorů, o níž mluvíme – perfektní. Basy cítíte, vidíte a hlavně slyšíte. Výšky jsou velmi přesné a celkový zvuk je zkrátka jedinečný. Pokud byste chtěli něco vytýkat, museli byste velmi spekulovat.

Nepřehlédněte:
JBL Flip 4 – s tímto perfektním reproduktorem se můžete i vykoupat
Všechno ostatní se zdá být už jen jako milý bonus, ale rozhodně není. Přímo přes reproduktor můžete realizovat konferenční hovory. Mikrofon v reproduktoru perfektně eliminuje okolní ruchy a šumy, slyšet vás bude kříšťálově čistě. Proč však nevyužít mikrofon naplno a neovládat vaše zařízení přes Siri nebo Google Now? Ano, s JBL Flip4 to dokážete. Díky JBL Connect+ dokonce můžete s touto funkcí spárovat až stovku reproduktorů! Perfektní na párty, a to i díky tomu, že reproduktor je na trhu až v sedmi barevných provedeních, včetně maskáčové, červené nebo tyrkysové.

comments powered by Disqus