JBL Flip4: Čtvrtá generace opět posouvá level výš

JBL Flip4: Čtvrtá generace opět posouvá level výš

Přenosný a odolný reproduktor JBL Flip přesvědčil už dávno a svoje postavení si neochvějně drží. Čtvrtá generace reproduktoru však posunula laťku ještě výš a na letošním CES hned získala ocenění Innovation Award. Co JBL Flip 4 nabízí?
Hlavní charakteristiky jsou jasné. Reproduktor připojíte k telefonu, tabletu, počítači nebo čemukoliv, co má Bluetooth a dokáže být zdrojem hudby. Flip 4 má Bluetooth verzi 4.2. I díky ní dokážete na jeden reproduktor připojit až dvě zařízení současně. Přepínání mezi zařízeními je díky tomu doslova bleskurychlé. Druhou hlavní chrakteristikou je odolnost. Certifikát IPX7 zaručuje, že reproduktor přežije i ponoření do vody. Pogumované provedení po stranách a na ovládacích prvcích či textilní prošití na samotném těle se zase starají o odolnost vůči nárazu.

JBL Flip 4

Ano, tento hudební válec je skvělým hodebním partnerem do autdooru. A to i díky 3 000 mAh baterii, která by měla vydržet na jedno nabití dvanáct hodín nepřetržitého hraní, což je úctyhodný výkon. Z nuly na 100% nabijete baterii přibližně za tři a půl hodiny.

Najdůležitější je však zvuk. Ten je – vzhledem ke kategorii reproduktorů, o níž mluvíme – perfektní. Basy cítíte, vidíte a hlavně slyšíte. Výšky jsou velmi přesné a celkový zvuk je zkrátka jedinečný. Pokud byste chtěli něco vytýkat, museli byste velmi spekulovat.

Všechno ostatní se zdá být už jen jako milý bonus, ale rozhodně není. Přímo přes reproduktor můžete realizovat konferenční hovory. Mikrofon v reproduktoru perfektně eliminuje okolní ruchy a šumy, slyšet vás bude kříšťálově čistě. Proč však nevyužít mikrofon naplno a neovládat vaše zařízení přes Siri nebo Google Now? Ano, s JBL Flip4 to dokážete. Díky JBL Connect+ dokonce můžete s touto funkcí spárovat až stovku reproduktorů! Perfektní na párty, a to i díky tomu, že reproduktor je na trhu až v sedmi barevných provedeních, včetně maskáčové, červené nebo tyrkysové.

comments powered by Disqus