JBL FLIP4 odolá vodě i jiným nástrahám

JBL FLIP4 odolá vodě i jiným nástrahám

V JBL představili vylepšenou verzi přenosného reproduktoru FLIP3,  který navazuje na své předchůdce ze série FLIP a přináší množství novinek. Už při prvním dotyku se seznámíte se zdokonalenými konstrukčními prvky, které vás upoutají tím, jak přesně jsou zpracované.
Přesvědčí vás o tom, že tento reproduktor je primárně pro „outdoor“ účely. Nemá žádné škáry a samotná membrána je chráněná speciální hydrofobní vrstvou, která nemá vliv na kvalitu reprodukce. Jde o vysokou úroveň vodotěsnosti IPX7, takže ho můžete bez problémů ponořit do vody. Flip4 má Li-ion baterii s kapacitou 3000 mAh a ta se stará až o 12 hodinovou nepřetržitou zábavu. A jeden z největších technologických trumfů tohoto kompaktního a výkonného zařízení je jeho konektivita.

JBL Flip 4

Díky rozhraní JBL Connect+ můžete zesynchronizovat více než 100 různých zařízení, která mají tuto funkci. To z JBL Flip4 dělá univerzálního společníka pro všechny činnosti mimo domov, kde nemusíte rřešit žádné komplikované problémy, ale užívat si svět v doprovodu vaší oblíbené hudby. Všechno ještě umocní duálně pasivní měniče, které rozvibrují prostor kolem vás a intenzivně je pocítíte i přes jeho "muší" váhu, která je jen 515 gramů. Můžete ho sbalit do ruksaku  a donést na hřiště, kde si pustíte hudbu při podvečerním fotbalu s kolegy. A pokud vás náhodou vyruší šéf, tak si s ním můžete promluvit i přes samotné zařízení. 
comments powered by Disqus