JBL Flip 4 přináší vodotěsnou a robustní konstrukci do série přenosných reproduktorů

JBL Flip 4 přináší vodotěsnou a robustní konstrukci do série přenosných reproduktorů

Kromě jiných reproduktorů, Harman Group na výstavě CES 2017 představil i inovovaný přenosný reproduktor JBL Flip 4. Ten dokonale zapadá ke svým sourozencům jako: JBL Charge, Pulse nebo Xtreme.
Tento reproduktor se zlepšenou čistotou zvuku a basů přináší až 12 hodin přehrávání ve vodotěsném provedení. JBL Flip 4 bude vaším dokonalým společníkem. Ať už na pláži, při jakékoliv venkovní aktivitě nebo jen jednoduše pro relaxaci doma. S překvapivě silným zvukem můžete tento reproduktor propojit spolu s Clip 2, Charge 3 a Pulse 3.

Neomezená konektivita s funkcí JBL Connect+, která umožňuje propojit více než 100 reproduktorů s touto funkcí. Takto si můžete dovolit ozvučit jakýkoliv prostor a naráz připojiť až dva telefony, ze kterých můžete streamovat hudbu.

Stisknutím jediného tlačítka můžete přistupovat k Siri či Google Now pomocí integrované funkce JBL Voice Assistant. Taktéž můžete uskutečnit hovor nebo zkontrolovat zprávy o počasí bez přerušení přehrávání hudby.  JBL Flip 4 též poskytuje Noise a Echo Cancelling pro čisté a jasné konferenční hovory.

Nepřehlédněte:
JBL myslí i na uživatele s OS Android
Hlavní vlastnosti JBL Flip 4
- Bezdrátové bluetooth přehrávání umožňuje připojit naráz až dva telefony
- Vestavěná 3000mAh nabíjecí Li-Ion baterie vydrží až 12 hodin přehrávání
- IPX7 voděodolnost. Už se nemusíte strachovat o polití. Reproduktor vydrží i ponoření do vody
- Dokonale ozvučíte jakýkoliv prostor propojením více než 100 JBL Connect+ reproduktorů a tak zesílíte zážitek z poslouchání
- Integrace Voice Assistant umožňuje přistupovat k Siri nebo Google Now ze svého JBL reproduktoru jednoduchým stisknutím tlačítka
- Odolný materiál a robustní gumové pouzdro umožňuje, aby váš reproduktor přežil jakékoliv dobrodružství
- Duální externí pasivní měnič zabezpečí, že basy nejen uslyšíte, ale i pocítíte.

Dostupnost
JBL Flip 4 by měl být dostupný na jaře 2017 v 6 barvách (černá, bílá, modrozelená, šedá, červená a modrá)
comments powered by Disqus