JBL EVEREST ELITE 700 přináší audiofilské potěšení každému

JBL EVEREST ELITE 700 přináší audiofilské potěšení každému

Tato sluchátka od JBL jsou přesně pro vás. Dynamický akustický zážitek při poslechu každé skladby z vaší databáze se stane denní dávkou radosti, který nebude chtít už nikdo vynechat.
Komfortní nošení je garantované hlavně díky tvarovaným náušníkům, přesně kopírujícím anatomii prostoru kolem uší. A nová technologie NXTGen aktivního potlačení hluku kombinuje pohlcující zážitek potlačení šumu se schopností kontroly množství vnějšího hluuku, takže můžete poslouchat kdykoliv a kdekoliv. Nikdo se nedozví, že posloucháte explicitní obsah neboť nedáte najevo, že jste se právě ocitli v koncertní síni plné dechových nástrojů. JBL Everest rozdíly mezi žánry nedělá. Jde jen o čistý zážitek z hudby. Pokud se rozhodnete pro poslech mimo dům, potom budete pozitivně přijímat rozhodnutí techniků implemetovat. Bluetooth 4.1 zabezpečí přenos nahrávky v té nejvyšší dostupné kvalitě.

JBL Everest Elite 700

Jen minimální komprese audio souboru je zabezpečena technologií TruNote™, která automaticky kalibruje zvuk. Na jedno nabití vydrží hrát až 15 hodin, a v nejhorším případě jen vyndáte dodávany kabel a prokračujete v poslechu. V případě nečinnosti se Elite 700 po určitém intervalu automaticky vypnou, čímž prodlouží životnost baterie, takže kabel budete potřebovat jen minimálně.Jejich primární určení je všem jasné, ale dokáží suplovat i funkci vašeho telefonu. Integrovaným mikrofonem dokážete vyřídit většinu rozhovorů s volnýma rukama, což oceníte v různých situacích. Sluchátka jsou dostupná v elegantním bílém a černém provedení.
comments powered by Disqus