JBL Endurance Peaks – nová vodotěsná a stylová bezdrátová sluchátka

JBL Endurance Peaks – nová vodotěsná a stylová bezdrátová sluchátka

Veletrh IFA 2018 v Berlíně nás zahltil množstvím produktů snad od každé firmy, která ve světě spotřební elektroniky něco znamená. JBL, americká společnost patřící do skupiny Harman International, je dobře známá i v ČR. My se teď podíváme na jejich plně bezdrátová sluchátka JBL Endurance Peaks.
Trend sluchátek bez věčně se zamotávajících káblíků pokračuje ve své vítězné cestě. Kromě svých zjevných výhod mají i několik nevýhod. Nejvýznamnější z nich je ta, že sluchátka potřebují energii, díky níž je zabezpečena jejich bezdrátovost.

Sám mohu potvrdit, že moje oblíbené, perfektně hrající BeoPlay H5 mě nejednou zradily, když jim došla šťáva, jen co jsem vyšel z domu, i když měly cca 30 % kapacity. Producenti proto museli tento problém řešit a tak se sluchátka dají koupit i s nabíjecím pouzdrem, které plní kromě funkce obalu i dobíjení.

JBL Endurance Peaks

JBL Endurance Peaks jsou nový model bezdrátových sluchátek, ale ne první. V obchodech lze koupit například jejich podařený model JBL Free.

Nepřehlédněte:
JBL Flip 4 přináší vodotěsnou a robustní konstrukci do série přenosných reproduktorů
Nová sluchátka jsou navržena tak, aby vyhovovala aktivnímu životnímu stylu, pro lidi, kteří rádi sportují a jsou v pohybu. Mají zvýšenou voděodolnost - IPX7, což znamená ochranu zařízení vůči ponoření do vody s maximální hloubkou jeden metr maximálně na 30 minut. Pro porovnání, zmíněné JBL Free splňují normu IPX5. 

Endurance Peaks pracují přes Bluetooth ve verzi 4.1. Samostatná sluchátka dokáží přehrávat hudbu 4 hodiny, s nabíjecím boxem tak dokáží poskytnout celkově až 28 hodin přehrávání. Rychlonabíjení umí za 10 minut dodat  „šťávu“ na další hodinu poslouchání.

JBL Endurance Peaks

Sluchátka mají integrované dotykové ovládání pro přehrávání hudby a přijímání hovorů. Užitečná funkce PowerHook je dokáže automaticky zapnout/vypnout při vložení nebo vytažení z uší. 

Sluchátka umožňují přepínání mono a stereo zvuku pomocí bezdrátových ovládacích prvků, což je zajímavé nejen když chcete mít  v uchu jedno sluchátko, ale i pro uživatele s poruchou sluchu.

Nepřehlédněte:
Štiky v kapřím rybníku
Pokud se vám tento model zalíbil, budete na něj muset počkat až do listopadu a do té doby si našetřit sumu rovnající se 130 librám. JBL Endurance Peaks se budou dodávat jen v černé barvě.
comments powered by Disqus