JBL Club PRO+ TWS: Důstojný protivník pro Apple Airpods

JBL Club PRO+ TWS: Důstojný protivník pro Apple Airpods

Firma JBL už představila nepočítaně True Wireless (dále jen TWS) sluchátek, ale stále nám něco chybělo k dokonalosti. Jakmile byly JBL Club Pro+ TWS na výstavě IFA představeny, věděli jsme že to jsou téměř dokonalá sluchátka. Technická specifikace nás v tom jen ujistila.
Vždy při uvedení nového modelu TWS sluchátek jsme hledali pár funkcionalit, které přibližují tento segment sluchátek k dokonalosti. A právě toto vám splní sluchátka JBL Club PRO+ TWS

Jednou z nich je bezdrátové nabíjení pouzdra. Sluchátka nedisponují nijak extra velkokapacitní baterií, tak proč to nevyřešit nádherným a pohodlným Qi nabíjením. Stále je možné nabíjet kolébku pro sluchátka přes USB-C. Dvouhodinovým nabitím ze zcela vybité baterie dostanete až 24 hodin přehrávání hudby.

JBL Club Pro+ TWS

Nezávislé použití sluchátek.
Dosud jen Apple měl sluchátka, která se dají použít nezávisle. Pokud chcete využívat sluchátka na handsfree telefonování, stačí vám jen jedno sluchátko. Dosud jste mohli použít pouze pravé sluchátko, které bylo jako primární pro levé. Levé sluchátko nefungovalo samostatně. Tomu už je nyní konec. Párování se zdrojovým zařízením probíhá již při otevření krabičky.

Nepřehlédněte:
Nástupce legendy
ANC alias aktivní potlačení hluku.
Jako první s touto funkcionalitou do segmentu TWS sluchátek přišel Apple. Nyní už je tato funkcionalita dostupná i u JBL spolu s funkcí Smart Ambient (zvýraznění okolního prostředí), které si můžete libovolně přepínat.

JBL Club Pro+ TWS

Příjemným zpestřením je podpora digitálních asistentů a podpora aplikace "My JBL Headphones", kde si budete moci přizpůsobit frekvenční křivku sluchátek a možná i další vychytávky. Všechny informace jsou čerpány z oficiálních podkladů, ale určitě tato sluchátka pořádně proklepneme i reálně.
comments powered by Disqus