JBL Charge 4: Pořádné basy s voděodolným reproduktorem

JBL Charge 4: Pořádné basy s voděodolným reproduktorem

Jeho jméno není zvoleno náhodně a reproduktor má vestavěnou powerbanku. Sám je totiž napájený baterií s kapacitou 7500 mAh. Novinka se nabíjí přes USB-C port. Batere umožní 20 hodin přehrávání.
JBL Charge 4

Pracuje na princípu jednoho měniče a dvou pasivních zářičů na boku. Díky nim reprodukuje silné basy a zároveň si ponechává čistotu projevu. Na takto malé zařízení (220 × 95 × 93 mm) je dostatečně výkonné – až 30 W. To stačí na ozvučení větší místnosti.

Charge 4 má certifikaci odolnosti IPX7. Bez problémů odolá postříkání vodou nebo náhodnému ponoření. Není stavěný na trvalé ponoření. Jeho výhodou je, že díky takovému krytí a látkovému potahu se dá umývat. Výrobce ho předurčil nejen k použití doma, ale i na venkovní párty.

JBL Charge 4

Má stabilní základňu z gumového materiálu. Dobře přilne na různé povrchy. Zároveň mají pogumováí i okraje válcovitého tvaru bočních zářičů. Při pádu na zem je riziko poškození snížené na minimum. Samotné zářiče jsou odolné dostatečně a jsou z gumového materiálu. Tvoří jednu „obalovou“ linii s hlavní konstrukcí, takže přes ně nepronikne voda. 

Nepřehlédněte:
Hudební svět JBL
Máte už nějaký reproduktor této značky? Můžete je zapojit do stereo režimu nebo do řetězu, aby každý přehrával stejný obsah. Díky funkci JBL Connect+ jich takto můžete řetězit více než 100. Kompletní recenzi tohoto reproduktoru přinesem i v tiskovém vydání TOUCHIT č. 12/2018.

JBL Charge 4
comments powered by Disqus