JBL Charge 3: Užijte si úžasný zvuk kdekoliv

JBL Charge 3: Užijte si úžasný zvuk kdekoliv

Rádi to roztočíte na neplánované párty u bazénu? Chcete být vždy připraveni a mít po ruce muziku, která roztancuje všechny? Tak si nezapomeňte váš stereo reproduktor JBL Charge 3, se ktorým si užijete úžasný digitální zvuk kdekoliv.
JBL u tohoto kousku zúročilo svoje šedesátileté zkušenosti s výrobou špičkových reproduktorů. Tento stereo reproduktor poskytuje více než 20 hodin přehrávání na jedno nabití jeho vestavěné a vysokokapacitní lítium-iónové nabíjecí baterii 6 000 mAh. Tato designová vychytávka dokáže bezdrátově streamovat zvuk z jakéhokoliv Bluetooth®-vybaveného smartpohonu nebo tabletu a umožňuje vám vychutnat si neprekonatelné provedení přenosného zvuku. Dokáže se naráz propojit až se třemí zařízeními, plus má dva 50 mm měniče, vestavěný basový port, má 2 x 10 W zesílení a zpracování digitálního signálu a doručuje širokopásmový JBL zvuk s výjimečnými basy. S rozměry 213 x 87 x 88,5 mm (š × h × v) a hmotností 800 g je ideálním společníkem.

JBL Charge 3

Designéři vsadili na odolný látkový materiál a masivní pogumovaný kryt v pěti barevných odstínech, který umožňuje vzít váš reproduktor kamkoliv, včetně bazénu, na kajak na jazero, a nevadí mu ani letná bouřka. Díky sofistikované technologii je totiž tak jako jeho předchůdce JBL Charge 2 voděodolný a díky systému IPX7 přežije půl hodiny i v metrové hloubce. Na rozdíl od něj však nabízí až o osm hodin hudby víc. Zabudovaný mikrofon s potlačením šumu a ozvěny vám poskytuje křišťálově čisté telefonáty jednoduchým stisknutím tlačítka. Kromě toho můžete prostřednictvím reproduktoru nabíjet přes USB port všechna vaše mobilní příslušenství.

Abyste zvuk dovedli k dokonalosti, můžete díky funkci JBL Connect propojit vícero reproduktorů, čímž jen umocníte a zesílíte zážitek z digitální hudby.
comments powered by Disqus