JBL Charge 3 - reproduktor, který neutopíte

JBL Charge 3 - reproduktor, který neutopíte

JBL Charge 3 je výkonný přenosný Bluetooth reproduktor a záložný zdroj v jednom. Poslouží nejen k přehrávání hudby, ale v případě nouze s ním nabijete váš smartphone či tablet. Navíc splňujr certifikaci IPX7, takže se nemusíte obávat náhodného ošplouchnutí vodou. Může vám tak zpříjemnit letní dny u bazénu nebo na pláži.
Díky vodotěsné konstrukci, odolné látce a robustnímu pouzdru vydrží i náročnější podmínky, nevadí mu ani písek a podle výrobce vydrží ponoření do hloubky jednoho metru po dobu 30ti minut.

Přidanou hodnotou třetí generace reproduktoru je vestavěná 6000 mAh batere. Přes klasický USB vstup připojíte jakýkoliv kabel, kterým nabíjíte svůj telefon či tablet a JBL Charge 3 (jako už název napovídá) se přemění na externí akumulátor.

JBL Charge 3

Výdrž na jedno nabití je výrobcem udávaných až 20 hodin, konečný čas ale záleží na hlasitosti reprodukce a či se z něho nabíjelo mobilní zařízení. Na zbývající kapacitu baterie vás upozorní pět LED diod na přední straně. Akumulátor nabijete do plné kapacity za 4,5 hodiny.

Nepřehlédněte:
JBL Charge 3: videorecenze od fony.sk
Reproduktor má výkon 2 x 10 W, kvalita přehrávání je velmi dobrá, i když je zvuk trošku zastřený, což má zřejmě na svědomí voděodolná konstrukce. Vyčítat mu můžeme trošku slabší výšky, středy jsou slušné. Ovládá se pomocí tlačítek na horní stěně a poslouží i pro příjem hovoru ze spárovaného smartphonu. Pomocí funkce JBL Connect můžete spojit více reproduktorů a vytvořit si tak stereo efekt.

JBL Charge 3

Celkově však tento produkt těžko hledá konkurenta, protože je relativně malý, stojí méně než 4800 Kč a hraje opravdu nahlas. A nevadí mu voda ani písek. Prodává se ve třech barvách: černé, červené a šedé.

Podobným produktem stejné značky s voděodolným těleom a 6000 mAh záložným zdrojem je reproduktor JBL Extreme, jehož recenzi jsme vám přinesli v dubnovém článku JBL Xtreme - extrémní basy ve stylovém a odolném těle. Nabízí však větší rozměry a vyšší cenovku.

Závěr:
JBL Charge 3 nabídne přesně to, co od něho očekávate. Hlasitou reprodukci se slušnou kvalitou, dlouhou výdrž, odolné tělo, kterému neuškodí voda ani písek, a poslouží i na doplnění energie vašeho telefonu nebo tabletu. Za cenu méně než 5000 Kč získáte spolehlivého společníka nejen na letní párty k bazénu.

Nepřehlédněte:
Užijte si léto se skutečným zvukem kdekoliv
JBL Charge 3
comments powered by Disqus