IFA 2015: JBL Trip

IFA 2015: JBL Trip

Stále jsme na IFA v Berlíně a neustále se vracíme do Harman Group stánku, abychom Vás informovali o připravovaných novinkách. Tentokrát se tu objevil JBL Trip, který je zařazený do car segmentu a trochu jsme nepochopili jeho význam, nebo přínos. No zkusíme Vám ho popsat podle toho, jak nám to vysvětlil výrobce.
Primárne se jedná o handsfree reproduktor s aktivním potlačením šumu. Samotnými vychytávkami tohoto produktu jsou hlasové ovládání přes Siri (iOS) nebo přes Google Speach (Android), přijmutí/odmítnutí hovoru, opakované vytáčení či hlasové upozorňování stavu z reproduktoru o úspěšnosti párování, vybité baterii nebo oznámení o ID volajícího (jen iPhone).

JBL Trip

Co se týký samotného hardware, má magnetické uchycení, stereo mikrofon, 1200mAh baterii pro 20 hodinové telefonování nebo 8 hodinové streamovýní hudby (ve standby režimu 800 hodin). Hmotnost 230g při rozměrech 134 x 64 x 34mm je zanedbatelná.

JBL Trip

Použití, kromě auta, si dovedeme ještě představit při činostech, kdy máme zašpiněné ruce, třeba při vaření, opravování auta atd. .... ale při očekávané baťovské ceně 99.99 euro se nám to zdá přehnané, to si raději připlatit za JBL Flip. No možná se mýlíme, počkáme si, až jej JBL finálně uvede na trh.
JBL Trip
comments powered by Disqus