IFA 2015: JBL sportovní sluchátka

IFA 2015: JBL sportovní sluchátka

JBL uvádí nové série sluchátek pro sport. Nějaké technologie získalo odkoupením značky Yurbuds a implemetovalo i nějaké novinky. Velmi příjemná je také cena, která bude pro tato sluchátka začínat na úrovni 20€. Pojďme se na ně podívat.
JBL Grip 100 a 200
Do nejnižší a nejlevnější kategorie patří právě tyto modely. Kvalita zvuku není nijak ochuzená a je tu použita technologie Twist-Lock, kterou známe od značky Yurbuds a která zajišťuje, že při správném nasazení tato sluchátka nevypadnou. A ani tlačit vás nebudou, pohodlí zase zajišťuje technologie FlexSoft. Sluchátka by měla být dostupná v 10/2014 za 19.90€

JBL Grip 100, JBL Grip 200

JBL Grip 100, JBL Grip 200

JBL Reflect Mini BT
Tato sluchátka jsou pokračováním modelové linie JBL Reflect. Vyznačují se netradičním, ale jistým zajištěním sluchátek do uší a už z názvu vededukujete, že jsou použity reflexní prvky, aby vás bylo co nejvíce vidět. Integrovaná baterie ve sluchátkách vám bude hrát vaši oblíbenou hudbu po dobu sportovních aktivit celých 8 hodin a navíc můžete pomocí sluchátek přijímat hovory i ovládat hudbu. sluchátka přijdou do prodeje v 10/2014 za cenu přibližně 99€.

JBL Reflect Mini

JBL Reflect Aware
Jsou to první sluchátka do uší s možností volby aktivního potlačení šumu a okolního hluku. Stačí stisknout jedno tlačítko. Podle výrobce je tato funkce vhodná pro každý druh sportu. Kromě potlačení okolního hluku si můžete nastavit EQ s aplikací  JBL Ambient Aware. Touto aplikací si můžete nastavit zvuk podle toho, zda sportujete nebo cvičíte. Samotná sluchátka nemusíte nabíjet, protože JBL Reflect Aware jsou připojená k vašemu telefonu s iOS pomocí lightning konektoru. Tato sluchátka by měla být také uvedena na trh v 10/2014 za cenu 179€.

Nepřehlédněte:
Fotoreportáž HighEnd Slovakia 2014
JBL Reflect Aware
JBL Reflect Aware
comments powered by Disqus