Ideální společník pro zážitek z hudby u bazénu

Ideální společník pro zážitek z hudby u bazénu

Přenosný Bluetooth reproduktor JBL Flip 4 od společnosti JBL je další generací oceněné série Flip. Výrobci se opět pohrali s kvalitou zvuku, díky čemuž přináší výkonný stereo zvuk. Tento kompaktní reproduktor je napájený 3000 mAh dobíjitelnou Li-ion baterií, která poskytuje 12 hodin nepřetržitého přehrávání vysoce kvalitního zvuku.
Skupinu jeho prvtřídních vlastností tvoří velmi žádaná odolnost vůči vodě. Umožňuje mu to certifikace IPX 7, díky níž si nemusíte dělat starosti s politím nebo deštěm. Dokonce zvládne i náhodné ponoření v bazénu. Je proto ideální k použití na zahradě a v přírodě nebo kdekoliv venku, kde si chcete užívat čistý a kvalitní zvuk, čímž dokážete udělat párty kdekoliv. Disponuje též možností připojení JBL Connect+, která dokáže bezdrátově spojit více než 100 JBL Connect+ reproduktorů dohromady pro posílení zážitku z počslouchání. JBL Flip 4 se tak stane vaším oblíbeným společníkem do každého počasí a na všechny účely.

JBL Flip 4

Jednou z hlavních devíz reproduktoru je právě bezdrátové Bluetooth streamování. Můžete ho tak připojit ke dvěma smartphonům nebo tabletům naráz a hravě přepínat úžasný výkonný stereo zvuk. Je též vybavený reproduktorem potlačujícím šum a ozvěny pro uskutečnění čistých konferenčních hovorů. Na sešikmené zadní části se nachází ovládací tlačítka hlasitosti, párování Bluetooth a multifunkční tlačítko, jehož jednoduchým stlačením můžete posouvat sklady, přijímat hovory a dokonce aktivovat Siri nebo Google Now.

JBL Flip 4

S technickými parametry se na jeho jedinečnosti podílí i atraktivní design. Tělo reproduktoru tvoří plast pokrytý sportovně odolným a voděodolným látkovým potahem dostupným v sedmi zářivých barevných provedeních. Všechny vaše dobrodružství vám pomůže zvládnout ještě robustní gumový kryt. 

Nepřehlédněte:
JBL Flip 4 je vodotěsný bezdrátový reproduktor s výbornými basy
Vzhledem na kompaktní provedení reproduktoru je překvapivě výkonný. Zamiluje si ho každý, kdo si na kvalitě zvuku potrpí a požaduje přitom reproduktor menších rozměrů a praktických tvarů.

JBL Flip 4

Léto sebevědomě ohlásilo svů příchod a jaké by to bylo léto, kdybyste s kamarády neuspořádali zahradní párty u bazénu? Horké sluneční paprsky, třpytící hladina bazénu, osvěžující drinky, grilované pochutiny a v uších jen ty nejlepší letní hity. Hledáte však ideální reproduktor, který vydrží nápor vody, nepotřebuje elektrcké napájení, je kompaktní, skladný a zárukou toho nejkvalitnějšího stereo zvuku? Reproduktor JBL FLIP 4 se nebojí vody, umožňuje bluetooth srteamování a poskytne vám ten nejlepší zážitek z poslouchání hudby.
comments powered by Disqus