Harman/Kardon Onyx Studio 3

Harman/Kardon Onyx Studio 3

Přibyl další kousek do oblasti lifestyle audio techniky. Čím je Onyx Studio 3 specifický? Hlavně kvalitou zpracování a výstupu, který se ani nepotřebuje porovnávat s konkurencí, protože žádnou nemá. V této kategorii je jen několik výrobců, přičemž se každý specializuje na něco jiného. Někdo se zaměřuje hlavně na přemiové materiály, jiný zase hledá kompromisy, když se snaží o maximální odlehčení.
Harman/Kardon při návrhu vycházel z osvědčené koncepce, kdy vsadil na Woofer o rozměrech 2 x 75 mm a na Tweeter o velikosti 2 x 20 mm. díky použité vysokokapacitní baterii má výdrž na jedno nabití až 5 hodin. Oválný reproduktor vyniká i zpracováním, nejen výborně hraje. Kůže, kov, textilie a měkká guma jsou precizně zpracované a v souhře s autenticky reprodukovanými tóny nabízí vašim smyslům intenzivní zážitek. Kromě bluetooth konektivity nabízí i možnost AUX připojení, které "přijde vhod" hlavně tradicionalistům, kteří inklinují k "bezztrátovému" přenosu signálu. Většina majitelů pravděpodobně využije bezdrátové připojení, přičemž určitě využijí možnost připojení až tří zařízení současně. Bezdrátové spojení umožňuje propojit dva Harman Kardon Wireless Dual Sound vybavené reproduktory, takže si budete moci vytvořit prostorově mnohem více vyvážený zvuk.

Synchronizace je dokonalá, takže nikdy nedojde k tomu, že byste skladbu slyšeli i z jednoho reproduktoru s opožděním. Zvládne zahrát operu i jazz, ale nejlépe se jeho výkon využij u moderních nahrávek, kde dokáže prezentovat basové prvky s absolutní dokonalostí a lehkostí, ale nikdy ne tak, aby byl výsledek "přebasovaný".  ONYX STUDIO 3 je dostupný v bílém a černém provedení a má příjemnou cenu 5 90 Kč (219 €).

Harman/Kardon Onyx Studio 3
comments powered by Disqus