Harman Kardon Go+Play Wireless - mohutný design i zvuk

Harman Kardon Go+Play Wireless - mohutný design i zvuk

Recenze Bluetooth reproduktoru s vyváženým zvukem a vysokou hlasitostí. Doporučujeme ho na poslouchání jakéhokoliv žánru.
Harman Kardon Go+Play Wireless je stylový Bluetooth reproduktor, který po spárování s vašim mobilním zařízením poslouží pro hlasitou a kvalitní reprodukci. Bezproblémů pokryje zvukem velkou místnost.
Tento reproduktor není na našem trhu žádnou novinkou a můžeme ho zařadit k těm dražším kouskům, ale jeho cenovka je adekvátní tomu, co nabízí. Reprodukuje krásné výšky, středy i hloubky. Ty jsou opravdu měkoučké. Nabízí vyvážený zvuk a je radost na tomto přístroji poslouchat hudbu jakéhokoliv žánru. 

Harman/Kardon Go+Play

Na zadní straně se nachází tři konektory: 3,5 mm audio jack, ten využijete v případě, že nechcete použít Bluetooth připojení, vstup pro síťový adaptér a malé překvapení: USB port, kterým můžete nabíjet například svůj smartphone nebo tablet, ze kterého právě přehrávate hudbu. Telefon si můžete položit na horní stěnu, kde je protiskluzová podložka.

Harman/Kardon Go+Play

Nahoře je i regulace hlasitosti a hlavní tlačítko, které slouží na zapnutí/vypnutí nebo spárování s jiným, novým zařízením. Reproduktor si pamatuje poslední připojené zařízení, takže ho nemusíte stále znovu párovat.

Nepřehlédněte:
Luxus pre Váš iPhone
Harman/Kardon Go+Play

Jako zdroj energie slouží, kromě elektrické sítě i alkalické baterie typu D skryté ve spodní stěně, ke kterým se dostanete šroubovákem nebo i pomocí euro mincí. Otočíte a je to. Určitě bychom tu raději viděli zabudovanou nabíjecí baterii. 

Harman/Kardon Go+Play

Reproduktor je dostupný ve dvou barevných verzích - tradiční černé a elegantní bílé. Na jeho délkové ovládání poslouží bezplatná aplikace Harman Kardon pro Android a iOS, kterou najdete v příslušném obchodě s aplikacemi. Obejdete se ale i bez ní.


Záver:
Reproduktor Harman Kardon Go+Play Wireless hraje opravdu krásně a dokáže hlasitostí bez problémů pokrýt i větší místnost. Špičková kvalita reprodukce omluví vyšší cenovku. Jediné, co bychom mu asi vytkli, je použití velkých tužkových baterií namísto nabíjecí vestavěné baterie. Zvukem nás tento reproduktor velmi mile překvapil. Byla radost ho testovat.
comments powered by Disqus