Firma JBL představila trojici sluchátek s vestavěnou službou Google Assistant

Firma JBL představila trojici sluchátek s vestavěnou službou Google Assistant

Google Assistant se objevuje stále častěji jako součást Bluetooth headsetů. Spolupráce s JBL začala loni se zařízeními série Everest, nyní společnost představila další zařízení v nové sérii sluchátek Live.
JBL představila sluchátka tento týden na výstavě CES 2019. Jde o tři bezdrátové modely, každý je jiný, ale všechny dokáží komunikovat pomocí aplikace My JBL Headphone s Google Assistant, Amazon Alexa nebo Siri.


Všechny sluchátka mají funkci TalkThru, díky které se po stisknutí tlačítka pozastaví hudba a zesílí zvuk - takto může uživatel komunikovat s přáteli, aniž si musel sundat sluchátka z uší.

Zapnutím funkce Ambient Aware se zesílí zvuk z okolí a umožní tak posluchači lépe slyšet, co se kolem něj děje.

Nepřehlédněte:
RECENZE JBL Pulse 3: Moje nové oblíbené příslušenství!
Sluchátka jsou sice bezdrátové, ale ke všem se dá připojit 133 centimetrový kabel a přenášet tak pomocí něj zvukový signál. To může přijít vhod nejen tehdy, když dojde baterie, ale i při poslechu ze zdroje hudby, který nemá technologii Bluetooth.

JBL LIVE 400BT
Tento model je typu on-ear, což znamená, že má mušle posluchač položené na uších. Výrobce slibuje 24hodinovou výdrž.

JBL Live400BT

Citlivost sluchátek je 106 dB, impedanci mají 32 ohmů, rozsah dynamické frekvenční odezvy je 20 Hz až 20 kHz. Akustický měnič je velký 40 mm. Sluchátka mají lithium-polymerovou baterii s kapacitou 700 mAh, Bluetooth ve verzi 4.2 a hmotnost 185,8 g.

Sluchátka se dají vybrat v černém, modrém, zeleném, červeném a bílém provedení. Cena je přibližně 99,95 €.

Nepřehlédněte:
JBL Boombox: Společník na každou párty
JBL LIVE 500BT
JBL Live 500 jsou o něco větší (a těžší) jako jejich menší bratříček. Díky tomu však vydrží přehrávat hudbu až 30 hodin.

Tento model je typu over-ear, mušle má v tomto případě posluchač uložené kolem uší. Měnič má průměr 50 mm. Citlivost sluchátek je 108 dB, impedanci mají 32 ohmů, rozsah dynamické frekvenční odezvy je 18 Hz až 20 kHz. Sluchátka mají 3,7 V lithium-polymerovou baterii s kapacitou 700 mAh, Bluetooth ve verzi 4.2 při hmotnosti 231,6 g.

JBL Live400BT

I tento model je na výběr v černém, modrém, zeleném, červeném a bílém provedení. Cena je přibližně 149,95 €.

JBL LIVE 650BTNC
Nejvyšší model řady Live je vybaven funkcí aktivního potlačení hluku, tato vymoženost vás bude stát energii navíc, konkrétně se výdrž sluchátek sníží na 20 hodin.

Nepřehlédněte:
TEST JBL Boombox: když chcete ozvučit venkovní (ne)legální párty

JBL Live 650BTNC je také v provedení over-ear, citlivost sluchátek je však jen 100 dB. Měnič je velký 40 mm, impedance je 32 ohmů, rozsah dynamické frekvenční odezvy je v této sérii nejlepší, 16 Hz až 20 kHz. Sluchátka mají 3,7 V lithium-polymerovou baterii s kapacitou 700 mAh, Bluetooth ve verzi 4.2, sluchátka mají hmotnosti 249 g.

Tento model je na výběr v černém, modrém a bílém provedení. Cena je přibližně 199,95 €.

I když se sluchátka série Live už dají rezervovat, jejich expedice začne 21. března 2019, resp. 12. března v případě vlajkové lodi JBL Live 650BTNC.

JBL Live400BT
comments powered by Disqus