Recenze: Decentní reproduktor MediaTech Boombox Dual BT MT3167

Recenze: Decentní reproduktor MediaTech Boombox Dual BT MT3167

Nedávno jsme recenzovali šikovný reproduktor od MediaTech a nyní tu máme jen o 10, - € dražší a vylepšený model v podobě Boombox Dual BT MT3167. Vyplatí se investovat o těch pár euro do vyššího modelu?

NEPŘEHLÉDNĚTE: Doporučujeme vám si  přečíst si předchozí recenzi, protože tyto reproduktory mají mnoho společného.

Balení MediaTech Boombox Dual BT MT3167
Balení tohoto reproduktoru je velmi praktické. Kromě samotného reproduktoru najdete v balení dálkový ovladač, propojovací jack kabel a nabíjecí USB kabel ukončený microUSB konektorem. Nabíječku do 220V zásuvky vůbec nehledejte. Nepotřebujete ji. Chybějící zásuvku můžete nahradit nabíječkou k vašemu mobilnímu telefonu, nebo napájením s powerbanky či počítače / notebooku.

MediaTech MT3167

Technické parametry
MediaTech Boombox Dual BT MT3167 parametry nijak neohromí, ale ani neurazí. Zabudované FM rádio, přehrávání z USB a microSD karet, AUX vstup, vstup pro mikrofon, nabíjení přes microUSB, integrovaná baterie s výdrží až 7 hodin. Vyčnívá bluetooth rozhraní, které je ve verzi 5.0, co se jen tak nevidí u produktů v této cenové kategorii.
O přehrávání se vám postarají 2x3 "basové měniče a 2x2" středové měniče. Ty dokáží přehrávat hudbu o celkovém RMS výkonu 15W při frekvenci od 80Hz do 20kHz.

Nepřehlédněte:
Recenze: JBL Flip 4
MediaTech MT3167

Popis MediaTech Boombox Dual BT MT3167
Na rozdíl od MediaTech Boombox BT NEXT MT3166  působí tenhle reproduktor jako decentnější. Žádné divoké světelné efekty. Podsvícené jsou pouze funkční tlačítka uspořádány do kruhu a samozřejmě stavový displej. Jedině nám chybí krycí mřížka na basové měniče, aby se náhodou nějakým nárazem nepoškodily. Celý reproduktor je osazen v dřevotřískové konstrukci, kromě předního panelu. Po bocích jsou umístěny středové měniče z v zadní části jsou vyvedeny dva bassreflexové otvory.

MediaTech MT3167

V zadní části se dostanete pouze pomocí jednoho šroubu přímo k integrované baterii. Čili i do budoucna, kdy klesne kapacita baterie na neúnosné minimum, si ji můžete jednoduše vyměnit svépomocí a tento servisní úkon vás nemusí stát tolik, co samotné zařízení.
Ve vrchní části je schovaná teleskopická vysouvací anténa pro lepší příjem FM vysílání. Rukojeť pro přenášení jen potěší. Součástí rukojeti je i jednoduchý stojan na váš mobilní telefon, když si ho nemáte kde odložit.

MediaTech MT3167

Kvalita reprodukce hudby
Parametrově a výkonově se nijak neodlišuje od nižšího modelu. Subjektivně můžeme říci, že druhý basový měnič tomu trochu dodal na hloubkách. Stále ale platí, že je to produkt který je určen, kde vám reproduktor bude hrát někde v pozadí a může zastoupit vylepšení kvality přehrávání integrovaných reproduktorů v monitoru, notebooku či ve vašem telefonu. Pokud vám v domácnosti chybí klasické rádio, které chcete občas použít i pro jiné účely, tak MediaTech Boombox Dual BT MT3167 je určen pro vás.

MediaTech MT3167

Doporučení
Nám se na reproduktoru velmi líbí jeho decentnější provedení za přijatelnou cenu. Potěší i zaintegrovány bluetooth rozhraní ve verzi 5.0. Chytrý repráček v dřevěném provedení s množstvím doplňkových vlastností.Příště se podíváme ještě na jeden větší model.

Nepřehlédněte:
TEST JBL E55BT: šikovné bezdrátovky na každý den
MediaTech MT3167
comments powered by Disqus